Anna Guzik wypoczywa z rodziną na kajakach. "Kwitniesz"- piszą fani

Anna Guzik wakacje spędza z rodziną na kajakach.
Anna Guzik wakacje spędza z rodziną na kajakach.
Źródło zdjęć: © AKPA

26.07.2022 13:41, aktual.: 27.07.2022 15:10

Anna Guzik lubi aktywny wypoczynek. Wakacje spędza z rodziną w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy. Piękno natury podziwiają z perspektywy wody, pływając kajakami. - Na pierwszym odcinku trzeba się było porządnie namachać wiosłami, ale kolejny to już była sama przyjemność - napisała aktorka.

Guzik znana jest dzięki udziałowi w licznych produkcjach filmowych i serialach takich jak: "Miłość na wybiegu", "Obława", "Hela w opałach" oraz "Na Wspólnej". W 2013 roku aktorka poślubiła Wojciecha Tylkę, instruktora snowboardu, z którym uwielbia aktywnie spędzać czas. Często grają w tenisa, jeżdżą na rowerach i chodzą na piesze wycieczki górskie. W te wakacje postanowili całą rodziną wybrać się na spływ kajakowy. Córeczki: Barbara, Nina i Bogna wyglądają na zachwycone.

Rodzinne wakacje Anny Guzik

Korzystając z dobrej pogody aktorka wraz z mężem i dziećmi wybrała się do Doliny Baryczy, którą zwiedzali na kajakach.

Barycz jest podobno jedną z bardziej leniwych rzek... Potwierdzam! Na pierwszym odcinku trzeba się było porządnie namachać wiosłami, ale kolejny odcinek to już była sama przyjemność - napisała Guzik na Instagramie.

Aktorka obserwuje ptaki

Pani Anna pokazała, że nie potrzeba dalekich zagranicznych podróży, by spędzić z rodziną cudowny wakacyjny czas. Zachwyca się pięknem otaczającej ją przyrody. W rozmowie z fanem zdradziła, że udało jej się zaobserwować rzadki gatunek bociana.

"Jakie zwierzęta udało ci się tam wypatrzeć?" - zapytał internauta.

"Nie wiem, czy to była czarna czapla, czy czarny bocian" - odpowiedziała gwiazda.

"Czarnych czapli w Polsce nie mamy, więc gratuluję rzadkiej obserwacji bociana czarnego" - odpisał fan.

Internauci zachwycają się urodą aktorki

Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy, w których fani chwalą wygląd gwiazdy, która kilka lat temu przeszła dużą metamorfozę.

"Kwitniesz Anka";

"Wyglądasz tutaj na taką nastolatkę, udanego wypoczynku";

"Pięknie wyglądasz"- napisali pod zdjęciami Guzik z wakacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także