Blisko ludziBorys Szyc jest zmęczony ojcostwem. Przyznaje, że nie jest mu łatwo

Borys Szyc jest zmęczony ojcostwem. Przyznaje, że nie jest mu łatwo

Borys Szyc jest zmęczony ojcostwem. Przyznaje, że nie jest mu łatwo
Źródło zdjęć: © ONS

09.05.2020 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Borys Szyc spędza epidemię wraz z żoną oraz malutkim synkiem. Nie ukrywa, że opieka nad dzieckiem jest wyczerpującym zajęciem i momentami tęskni za pracą.

Przypominamy, że 21 marca przyszedł na świat syn Borysa Szyca – Henryk. Dumny tata od razu pochwalił się swoją pociechą w mediach społecznościowych. W wywiadzie udzielonym "Wysokim Obcasom" aktor przyznał jednak, że od narodzin dziecka jego tryb życia diametralnie się zmienił.

Borys Szyc o trudach ojcostwa

"Wszystko zostało podporządkowane dziecku, a ponieważ nie mam żadnych rozpraszaczy z zewnątrz, mogę być całkowicie oddany Heniowi" – przyznał aktor, który jak większość Polaków podczas epidemii koronawirusa pozostaje w domu.

Borys Szyc dzieli obowiązki związane z opieką nad dzieckiem z żoną i nie ukrywa, że są to bardzo angażujące zajęcia. Jest zmęczony i brakuje mu odskoczni, takiej jak, chociażby swobodny spacer bez maseczki. Mimo trudów aktor czuje jednak, że nastał dobry okres w jego życiu.

"Nieustannie coś się zmienia, a my improwizujemy. Uczymy się nie przyzwyczajać do wielu rzeczy. Z powodu epidemii spadło nam tyle planów, a życie mimo to toczy się dalej" – powiedział.

Borys Szyc stara się dostrzec również pozytywne strony epidemii. To ona uświadomiła mu, że kocha swoją pracę i bardzo za nią tęskni. Izolacja w domowym zaciszu dobrze mu zrobiła, bo jeszcze kilka miesięcy tego ogarniało go przemęczenie zawodowe i przestawał czerpać radość z aktorstwa. Obowiązek pozostania w domu pozwolił Borysowi Szycowi być obecnym w życiu żony oraz syna.

"Dostałem niezwykły moment do wykorzystania na pobycie z nimi, ale też z samym sobą. A przed tym chyba najczęściej uciekamy, bo bycie z samym sobą nie jest łatwe" – podsumował aktor.

Zobacz także: Pyszny przepis na lody bananowe z czekoladą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także