Trwa ładowanie...

Córka Huberta Urbańskiego to artystka. Pokazała swoje najnowsze dzieło

Hubert Urbański należy do grona znanych osób, które raczej unikają rozmów na tematy prywatne. Wiadomo jedynie, że ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Prowadzący "Milionerów" ma cztery córki, którym często poświęca swój czas. Jedna z jego starszych pociech Krystyna ma na swoim koncie już kilka sukcesów.
Share
Córka Huberta Urbańskiego Krystyna.
Córka Huberta Urbańskiego Krystyna.Źródło: Instagram.com
d1zlgwl

Życie uczuciowe Huberta Urbańskiego nie należy do najłatwiejszych. Po drugim rozwodzie był widywany w towarzystwie różnych kobiet, ale ostatecznie żadna z nich nie zajęła serca prezentera na długo. Prywatnie Urbański jako ojciec Marianny (31 lat), Krystyny (27 lat), Stefanii (12 lat) i Danuty (10 lat), nie może narzekać na brak zajęć.

Utalentowana córka Urbańskiego

Marianna i Krystyna są córkami Huberta Urbańskiego i jego pierwszej żony Urszuli Engelmayer. Obie pociechy są dosyć aktywne w sieci, choć najwięcej można powiedzieć o Krystynie, która często pokazuje swoje artystyczne osiągnięcia na Instagramie.

d1zlgwl

Sprawdź: Syndrom sztokholmski. To nie jest twoja wina 

Krystyna Engelmayer-Urbańska zajmuje się na co dzień grafiką komputerową oraz kolażem. Często tworzy plakaty, ulotki, obrazy czy też efektowne karty dań. Również angażuje się w bieżące sprawy polityczne i społeczne, czego dowodem może być specjalny plakat przeznaczony na aukcję dla Centrum Praw Kobiet oraz walki z przemocą wobec kobiet. Praca Krystyny została wystawiona w jednym z warszawskich muzeów.

Oprócz tego artystka wspiera także Strajk Kobiet – często nawiązuje do symbolu czerwonej błyskawicy. Ostatnio współpracowała z Mary Komasą i Anją Rubik, a efektem ich pracy była specjalna okładka i ilustracje zamieszczone na łamach magazynu "Sleek", o czym z dumą poinformowała Engelmayer. Pokazała także plakat promujący film "To wszystko nie takie proste".

Hubert Urbański ma bardzo silną więź ze swoimi córkami. Wytatuował pierwsze litery ich imion, które zdobią jego dłoń. Często również pojawia się na zdjęciach Krystyny, która zamieszcza dosyć niecodzienne i czasem zabawne kadry z ich wspólnych spotkań. Razem pojawiali się przy okazji różnych wystaw, czy też brali udział w innych kulturalnych wydarzeniach. Widać od razu, że ojca i córkę łączy niezwykła relacja.

d1zlgwl

Przeczytaj: Księżniczka Eugenia ujawniła imię synka. Bukmacherzy tego nie przewidzieli 

Zobacz: Agata Młynarska świętuje urodziny syna. Zamieściła wzruszający wpis

Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zlgwl

Podziel się opinią

Share
d1zlgwl
d1zlgwl