Blisko ludziCórka Władimira Kliczki mieszkała w Kijowie. Matka zabrała głos

Córka Władimira Kliczki mieszkała w Kijowie. Matka zabrała głos

Córka Władimira Kliczko mieszkała w Kijowie
Córka Władimira Kliczko mieszkała w Kijowie
Źródło zdjęć: © Instagram

27.02.2022 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hayden Panettiere poinformowała, że jej córka Kaya, która na co dzień mieszka w Kijowie, jest bezpieczna. Były partner i ojciec dziewczyny, Władimir Kliczko, wspiera brata w obronie miasta. - Kayi nie ma na Ukrainie - wyjaśniła aktorka.

Kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę, bracia Kliczko zapewnili, że staną w obronie Ukrainy. — Nie mam innego wyboru. Muszę to zrobić, będę walczył — powiedział Witalij, który jest merem Kijowa, w programie ITV "Good Morning Britain". Władimir Kliczko zaciągnął się w lutym do rezerwy. - Będziemy bronić się ze wszystkich sił i walczyć o wolność i demokrację - napisał na portalu Linkedin.

Hayden Panettiere i Władimir Kliczko - córka

Deklaracje boksera umieściła w swoich mediach społecznościowych jego była partnerka, Hayden Panettiere. Aktorka potępia działania Putina.

"Osobiście byłam świadkiem siły narodu ukraińskiego, który tak ciężko walczył o swoją niepodległość i przez lata z pasją bronił swojego kraju. To, co robi Putin, jest absolutną hańbą! Ten straszny moment w historii wysyła przerażające przesłanie, że w dzisiejszych czasach, w roku 2022, w porządku jest łamanie praw wolnych ludzi i pozwalanie autokratom takim jak Putin na branie wszystkiego, co im się podoba" - napisała.

Hayden i Władimir Kliczko doczekali się córki. Kaya urodziła się w 2014 r. Po rozstaniu pary media donosiły, że to sportowiec wychowuje córkę. Dziewczynka miała zamieszkać z nim w Kijowie. W obliczu wojny wielu fanów sportowca zastanawiało się, co dzieje się z dziewczynką. O wszystkim poinformowała amerykańska aktorka.

- Chciałabym, abyście mieli więcej wsparcia i chciałabym być tam z wami! Na razie proszę tych z nas, którzy nie mogą tam być, aby stanęli ramię w ramię w solidarności z narodem ukraińskim i pokazali swoje poparcie dla demokracji - zaapelowała.

Panettiere w komentarzu zapewniła również, że Kaya jest bezpieczna i nie przebywa aktualnie na Ukrainie.

Władimir Kliczko i Hayden Panettiere - historia miłości

Hayden Panettiere i Władimir Kliczko zaręczyli się w 2013 r. Rok później na świecie pojawiła się Kaya. Po kilku latach związku aktorka i sportowiec zdecydowali o zakończeniu relacji. Władimir samotnie wychowuje córkę. Zamieszkał z nią w Kijowie, tysiące kilometrów od matki. W opiece pomaga mu babcia dziewczynki.

Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że ma bardzo dobre stosunki z byłym partnerem. Wbrew medialnym spekulacjom, ma utrzymywać również relację z córką.

- Kaya dużo podróżuje, zafundowaliśmy jej bardzo długie wakacje. Otrzymałam nawet list z jej przedszkola, że dziecko ma zaległości. Przecież ona ma tylko cztery lata! A już mówi w kilku językach - mówiła przed laty.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także