Trwa ładowanie...

Czerwiec pod znakiem czwórki. Co przyniesie nam miesiąc?

Czerwiec znajduje się pod opieką numerologicznej Czwórki. To liczba związana ze stabilnością, organizacją i praktycznością. W tym miesiącu warto nadrobić zaległości i przyłożyć się do pracy, żeby zarobić na wakacje.

Czerwiec znajdzie się pod wpływem numerologicznej CzwórkiCzerwiec znajdzie się pod wpływem numerologicznej CzwórkiŹródło: Adobe Stock, fot: Paolo Gallo
ds8jd2s
ds8jd2s

To dobry moment, aby zaprowadzić szeroko pojęty porządek w swoim życiu. Numerologiczna Czwórka wróży powodzenie osobom pracowitym, które skupiają się na budowaniu przyszłości. Pierwszy naprawdę ciepły miesiąc może nie kojarzyć się z poważnymi decyzjami, jednak trzeba zauważyć, że powiew wiosny często przynosi ze sobą chęć zmiany. Moc Czwórki będzie ją wspierać i wielu ambitnym osobom pomoże rozwinąć skrzydła. Warto jednak zaznaczyć, że wiele zależy od konkretnej sytuacji życiowej oraz indywidualnych doświadczeń

W czerwcu warto zadbać o solidne podstawy

Numerologiczna Czwórka zachęca do ambitnego planowania przyszłych aktywności. Jest silnie związana z organizacją, jak również budowaniem fundamentów – a to oznacza pracę u podstaw. Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swojej życiowej sytuacji, teraz nadszedł najlepszy czas na zmianę. Można ją rozpocząć zarówno od małych kroczków, jak i prawdziwej rewolucji. Liczba Cztery wspiera odważne decyzje, o ile oczywiście poprzedza je rzetelny namysł i przekonanie. Podczas tej wibracji dobrze czują się również osoby, które są wrażliwe na detale i potrafią skoncentrować się na konkretnych zadaniach.

Numerologiczna Czwórka ceni praktyczną mądrość

Wibracja liczby Cztery będzie sprzyjać wszystkim tym, którzy kierują się w życiu logiką i zdrowym rozsądkiem. Pomaga odkryć w sobie wewnętrzną mądrość i uczy polegać na własnym doświadczeniu oraz zastosować je w życiu. Najwięcej przecież tracą ci, którzy nie potrafią uczyć się na własnych błędach. Wibracja cyfry Cztery skłania do pracy nad poprawieniem jakości życia, nad ugruntowaniem swojej zawodowej pozycji oraz – oczywiście – lepszym i bardziej praktycznym zarządzaniem obowiązkami. Obowiązkowość i organizacja pozwalają szybciej uporać się z zadaniami.

ds8jd2s

Dzięki Czwórce czerwiec będzie miesiącem uczciwości

Jeśli danym miesiącem rządzi wibracja cyfry Cztery, nie warto kłamać ani oszukiwać, bo nie przyniesie to żadnych korzyści, ale za to szybko spotka się z karą. Numerologiczna Czwórka nie znosi oszustów czy cwaniaków, wspiera za to starania tych, którzy chcą do czegoś dojść dzięki ciężkiej pracy. Najbardziej cenionymi cechami w czerwcu będą: uczciwość, lojalność, rzetelność. Wszyscy wokół okażą się bardziej skłonni do prawdomówności i dotrzymywania umów, co znacznie ułatwi międzyludzką współpracę, a także pomoże nawiązywać bardziej wartościowe i satysfakcjonujące kontakty.

Uwaga: Czwórka źle podziała na pracoholików

Niestety, jak każda cyfra w numerologii, również Czwórka ma swoje negatywne strony. U osób, które mają do tego skłonność, może powodować wzrost pracoholizmu. Wibracja cyfry Cztery może też wspierać arogancję, dystans i oschłość u osób próżnych czy zarozumiałych, które pod jej wpływem poczują się lepsze od innych. Nie sprzyja też ludziom mało elastycznym – stają się jeszcze mniej otwarci na nowe idee.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

ds8jd2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds8jd2s