GwiazdyDanuta Martyniuk zdradziła, ile schudła! Kilka prostych trików wystarczyło

Danuta Martyniuk zdradziła, ile schudła! Kilka prostych trików wystarczyło

Danuta Martyniuk
Danuta Martyniuk
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.05.2022 12:37, aktualizacja: 16.05.2022 12:59

Danuta Martyniuk, żona popularnego wokalisty Zenona Martyniuka, przeszła w ostatnim czasie ogromną przemianę. W rozmowie podczas programu "Pytanie na śniadanie" wyznała, co ją do tego zmotywowało i ile kilogramów zrzuciła.

Choć Zenon Martyniuk jest z pewnością jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, jego żona, Danuta, również zdobywa spore zainteresowanie swoją osobą. W ostatnim czasie jest to związane ze sporą metamorfozą, którą przeszła. Danuta Martyniuk zdecydowała się na dietę i ćwiczenia, dzięki czemu zrzuciła już kilkanaście kilogramów.

Danuta Martyniuk przeszła ogromną metamorfozę

Danuta Martyniuk była gościnią ostatniego programu "Pytanie na śniadanie". To właśnie tam poruszyła temat swojej przemiany, która, czego nie ukrywa, podoba się także jej mężowi. Jak się okazuje, zmotywowały ją do tego negatywne komentarze internautów.

- Coś tam czytam w komentarzach. Nareszcie miłe komentarze na mój temat, bo były bardzo niepochlebne - że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało - powiedziała Danuta Martyniuk.

Żonie popularnego artysty udało się schudnąć już 15 kg. Zdradziła, jak do tego doszło.

Danuta Martyniuk o diecie i ćwiczeniach

- Ograniczyłam jedzenie (…), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. (…) Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady - to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu - mówiła Martyniuk.

Samą dietą nie udałoby się dojść jednak do tak znakomitej formy. Danuta Martyniuk postanowiła włączyć do tego również ćwiczenia, które stosowała jeszcze kilka lat temu.

- Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego. (…) To ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to i myślę: "kurczę, teraz nie pracuję i nic nie robię". Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch - zdradziła żona Zenona Martyniuka.

Danuta Martyniuk schudła 15 kg
Danuta Martyniuk schudła 15 kg © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta