GwiazdyDieta Anny-Marii Siekluckiej. Gwiazda "365 dni" zdradziła prosty patent

Dieta Anny-Marii Siekluckiej. Gwiazda "365 dni" zdradziła prosty patent

Anna-Maria Sieklucka ma swój sposób na dietę.
Anna-Maria Sieklucka ma swój sposób na dietę.
Źródło zdjęć: © East News
02.03.2021 14:46

Anna-Maria Sieklucka szybko weszła do świata show-biznesu. Główna rola w filmie "365 dni" na podstawie erotyku Blanki Lipińskiej przyniosła jej niespotykaną sławę i rozpoznawalność na całym świecie. Film znalazł się na liście najczęściej oglądanych produkcji w ostatnim roku i wciąż bije rekordy popularności na platformie Netflix.

O tym, kto otrzyma rolę głównej bohaterki, czyli Laury Biel, Blanka Lipińska nie zamierzała ujawniać zbyt wcześnie. Dopiero tuż przed premierą przedstawiono personalia młodej aktorki. Pochodząca z Lublina Anna-Maria Sieklucka była na ustach wszystkich portali, a dzięki "365 dniom" zyskała szereg nowych propozycji zawodowych.

Sekrety diety Anny-Marii Siekluckiej

Już niedługo, bo od 5 marca Annę-Marię Sieklucką zobaczymy w hicie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". To nie koniec nowych wyzwań przed aktorką, bo premierę będzie miał także serial, gdzie zagra u boku Kasi Bujakiewicz. Cały czas 28-letnia aktorka pojawia się na wielu okładkach kolorowych magazynów, więc nie narzeka na brak zajęć.

Jakiś czas temu Sieklucka wyjawiła, dlaczego mimo narastającej popularności, cały czas stroni od mediów i zbyt częstych wywiadów. Aktorka uznała, że nie zamierza opowiadać o swoim życiu prywatnym, ponieważ wyznaczyła wyraźne granice, których nie zamierza przekraczać. Preferuje rozmowy na tematy związane z jej karierą, dlatego unika odpowiedzi na zbyt osobiste pytania.

Anna-Maria Sieklucka może poszczycić się niezwykła urodą oraz sylwetką. Wielu fanów jest zachwyconych jej wyglądem i nie ukrywają oni swoich zachwytów pod jej zdjęciami na oficjalnym profilu na Instagramie. Aktorka ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o stosowanej diecie.

"Ja bardzo zdrowo jem. Dobrze się odżywiam, dbam o nawodnieniu organizmu. Pewnie ten stres działa na mój organizm, bo to nie tylko program, ale też inne zawodowe sytuacje powodują, że te kilogramy ze mnie schodzą" - powiedziała w rozmowie z "Jastrząb Post".

Jednak po chwili dodała, że nie ma w domu wagi i nie waży się, więc tak naprawdę nie jest w stanie stwierdzić czy schudła w ostatnim czasie. Zgodnie z danymi podanymi na stronie agencji aktorskiej reprezentującej Sieklucką można odnaleźć informację, że przy wzroście 160 cm waży około 51 kilogramów.

Źródło artykułu:WP Kobieta