Blisko ludziDoda w beżowym sweterku. Efektowna stylizacja wokalistki

Doda w beżowym sweterku. Efektowna stylizacja wokalistki

Doda w białej kreacji
Doda w białej kreacji
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
28.09.2021 20:31

Doda, zaprezentowała się na swoim profilu na Instagramie, w jasnej stylizacji. Krótki, sweterkowy top i długa spódnica z rozporkiem zrobiły na jej fanach piorunujące wrażenie.

Artystka tryska pozytywną energią

Doda nie ma szczęścia w miłości. Choć jej kolejne związki kończą się niepowodzeniem, nie traci jednak nadziei. Aktualnie partnerem piosenkarki jest Max Hodges. Artystka, choć czeka jeszcze na rozwód z Emilem Stępniem, już myśli o przyszłości i możliwości ponownego stanięcia na ślubnym kobiercu. Wszystko wskazuje więc na to, że zdecyduje się na unieważnienie małżeństwa.

Jak widać na ostatnich zdjęciach wokalistki, na jej profilu na Instagramie, gro spraw do załatwienia jest dla niej mobilizujące. Doda pokazała się w promieniach słońca i w beżowej stylizacji. Wyglądała zjawiskowo. Sweterek, który włożyła jest króciutki, zaś spódnica długa i z efektownym rozcięciem. Do kreacji Doda włożyła biały kaszkiet. Całość uzupełniła letnimi sandałkami.

Kariera Dody

Doda jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich artystek. W 2008 roku znalazła się na liście 10 najbardziej znanych Polaków, sporządzonej przez telewizję CNN.

Piosenkarka od wielu lat wspiera społeczność LGBT+. Angażuje się również w działalność charytatywną. Wielokrotnie wspierała "Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy" Jurka Owsiaka.

Życie uczuciowe Doroty Rabczewskiej jest bujne. Związana była z Radosławem Majdanem, Adamem Darskim "Nergalem", Błażejem Szychowskim oraz Emilem Haidarem. 14 kwietnia 2018 roku poślubiła producenta filmowego – Emila Stępnia. Obecnie para czeka na rozwód.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta