ycipk-2qg3yd

Donald Trump przyjedzie do królowej Elżbiety. Nie wiadomo, jak zachowa się Meghan Markle

Choć księżna Meghan jest obecnie na urlopie macierzyńskim po urodzeniu syna Archiego, niektóre obowiązki nie mogą czekać. Donald Trump w przyszłym miesiącu planuje przyjazd do Wielkiej Brytanii, a nie od dziś wiadomo, że poglądy jego i Meghan Markle drastycznie się różnią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Sussex Meghan Markle nazwała Donalda Trumpa mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem
Księżna Sussex Meghan Markle nazwała Donalda Trumpa mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem (Getty Images)
ycipk-2qg3yd

W 2016 r. księżna Sussex Meghan Markle nazwała Donalda Trumpa mizoginistycznym i stwarzającym podziały prezydentem. Biorąc pod uwagę liczbę zasad i reguł, które Meghan regularnie łamie, można się spodziewać, że księżna nie będzie robić dobrej miny do złej gry, gdy Trump zawita w Londynie. Ich spotkanie może być, w najlepszym wypadku, niekomfortowe dla obu stron.

Nie wiadomo jednak, czy w takiej sytuacji Meghan Markle zdecyduje się spotkać z Donaldem Trumpem. Choć jego wizyta ma charakter oficjalny - wliczając w to bankiet i obiad - ona wcale nie musi w niej uczestniczyć. Księżna Sussex nadal przebywa na urlopie macierzyńskim, a liczba jej obowiązków została ograniczona do absolutnego minimum.

ycipk-2qg3yd

Z całą pewnością z Donaldem Trumpem spotka się za to mąż Meghan, książę Harry. Zobaczy się z prezydentem Stanów Zjednoczonych podczas prywatnego lunchu, aczkolewiek nie zjawi się już na bankiecie. Do Wielkiej Brytanii przybędzie również żona Melania oraz czwórka z piątki dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qg3yd