Trwa ładowanie...
d2epf4g

Donald Trump zakazał Melanii kontaktu z Michelle Obamą

Michelle Obama w rankingach na ulubioną Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych nadal zajmuje pierwsze miejsce. Oświadczyła Melanii Trump, że może jej pomóc. Prezydent zakazał kobietom kontaktu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump nie ufa rodzinie Obamów
Donald Trump nie ufa rodzinie Obamów (ONS.pl)
d2epf4g

Zostać Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli poprzedniczka była uwielbiana przez społeczeństwo. Melania Trump musi na co dzień udowadniać, że nie jest gorsza od Michelle Obamy, którą do dzisiaj Amerykanie kochają.

Jak donoszą amerykańskie media, żona Bracka Obamy oświadczyła Melanii Trump, że gdyby potrzebowała pomocy, odpowie na jej wszystkie pytania związane z rolą Pierwszej Damy. Michelle była w takiej samej sytuacji i bez skrępowania pytała swoją poprzedniczkę Laurę Bush. W końcu kobiety powinny trzymać się razem i dzielić doświadczeniem.

Jednak Melania ani razu nie poprosiła Michelle o radę. Okazało się, że dostała zakaz utrzymywania prywatnych relacji z żoną Baracka Obamy. Wyjątkiem są oficjalne spotkania. Przyjaciel Obamy wyznał w Hollywood Life: "Melania wie, że Donald nie pochwalałby jej rozmowy z Michelle, ponieważ nie ufa żadnemu z Obamów".

d2epf4g

Jeśli żona Trumpa ma kłopot, może liczyć wyłącznie na pracowników Białego Domu. "Pani Trump jest silną i niezależną kobietą, która na swój własny sposób spełnia się w roli Pierwszej Damy. Kiedy potrzebuje porady w jakiejkolwiek sprawie, szuka jej w swoim profesjonalnym zespole w Białym Domu" – informuje Stephanie Grisham, dyrektor ds. komunikacji Donalda Trumpa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2epf4g

Podziel się opinią

Share

d2epf4g

d2epf4g