GwiazdyDzieci księżnej Camilli z pierwszego małżeństwa. Czym zajmują się Thomas i Laura?

Dzieci księżnej Camilli z pierwszego małżeństwa. Czym zajmują się Thomas i Laura?

Dzieci księżnej Camilli są w cieniu rodziny królewskiej.
Dzieci księżnej Camilli są w cieniu rodziny królewskiej.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY

11.12.2020 13:36, aktual.: 02.03.2022 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nim księżna Camilla w końcu została żoną księcia Karola, przez wiele lat była żoną Andrew Parkera Bowlesa, z którym doczekała się dwójki dzieci. Pociechy księżnej Kornwalii unikają rozgłosu. Bardzo rzadko towarzyszą matce i jej mężowi przy oficjalnych spotkaniach rodziny królewskiej. Czym się zajmują obecnie?

Camilla Parker Bowles wyszła za mąż za księcia Karola dopiero w 2005 roku. Jednak para znała się znacznie wcześniej, bo już w 1970 roku, kiedy obydwoje byli jeszcze singlami. Gdy oboje mieli już partnerów, romans rozkwitł na nowo.

"Tajemnicze" dzieci Camilli Parker Bowles

Choć oficjalnie Camilla Parker Bowles należy do rodziny królewskiej, jej dzieci przez wzgląd na brak pokrewieństwa z Windsorami, do niej nie należą. Jak powiedział kiedyś syn księżnej, "są zwykłymi dziećmi, które zawsze są po stronie mamy".

O Tomie Parkerze Bowlesie przez jakiś czas było głośno ze względu na jego imprezowy styl życia. To jemu zarzucano wciągnięcie Williama i Harry’ego w świat zabawy.

Obecnie Thomas jest pisarzem, redaktorem oraz krytykiem kulinarnym. Ukończył prestiżowy Worcester College na Uniwersytecie Oksfordzkim. Pisał dla "Daily Mail" czy "Tatlera" - w obu redakcjach skupiał się na tematyce kulinarnej. W tej chwili mężczyzna ma 46 lat, a od 2005 roku jest żonaty z Sarą Buys, z którą wychowuje córkę Lolę oraz syna Freddy’ego.

Z kolei Laura Parker Bowles na co dzień pracuje jako kuratorka sztuki. Ukończyła Oxford Brookes na kierunkach historia sztuki oraz marketing. W 2006 roku wyszła za mąż za Harryego Lopeza, który zajmuje się księgowością. Para ma córkę Elizę oraz bliźnięta Gusa i Louisa. Kilka lat temu pojawiły się wzmianki w brytyjskich mediach o tym, że 42-letnia Laura popadła w konflikt z Williamem. Sprawa została szybko wyjaśniona, a córka księżnej Camilli była nawet druhną na ślubie księcia z Kate Middleton.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także