GwiazdyDziecięce gwiazdy "Na Wspólnej". Zuzia i Bartek Kaszuba grają w serialu od urodzenia

Dziecięce gwiazdy "Na Wspólnej". Zuzia i Bartek Kaszuba grają w serialu od urodzenia

Rodzeństwo często pojawia się razem.
Rodzeństwo często pojawia się razem.

12.03.2021 10:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno serial "Na Wspólnej" skończył 18 lat. Jak się okazuje, w produkcji od kilkunastu lat występuje rodzeństwo, czyli Zuzia i Bartek Kaszubowie, którzy wcielają się w kluczowe postacie w serialu. Na oczach widzów obydwoje dorastali i zmieniali się jak w kalejdoskopie. Zuzia gra Manię Ziębę, a jej brat to serialowy Ignaś Brzozowski.

Dziecięcy aktorzy są bardzo ważnymi postaciami w serialach i filmach. Choć najczęściej nie otrzymują głównych ról, szybko zaskarbiają sobie sympatię widzów i zapadają im w pamięć. Często zdarza się, że młodzi aktorzy znani są z jednej roli, z którą są utożsamiani, ale niekiedy w późniejszym czasie wybierają ten zawód na stałe.

Dziecięce gwiazdy szybko dorastają

Zuzia Kaszuba ma 15 lat, a po raz pierwszy na planie "Na Wspólnej" pojawiła się, gdy miała 6 tygodni. Od samego początku wciela się w rolę Mani Zięby, czyli córki Żanety i Grzegorza. Po pewnym czasie na planie pojawił się także brat Zuzi Bartek, który gra syna Kingi i Michała – Ignasia Brzozowskiego.

W rozmowie w "Dzień Dobry TVN" Zuzia Kaszuba przyznała, że obecnie nie wyobraża sobie grania bez brata, bo od początku zawsze się wspierali na planie. "Całe nasze życie związane jest z planem i podporządkowane nagraniom" - powiedziała nastolatka.

Rodzeństwo oprócz grania w serialu zajmuje się także modelingiem. Dosyć często pojawiają się także w etiudach filmowych "Reżysera Życia". Ich rodzice Dorota i Tomasz czuwają nad karierą swoich pociech – mama zajmuje się prowadzeniem ich kont w mediach społecznościowych i robi profesjonalne zdjęcia.

Praca na planie według nastoletniej Zuzi jest pomysłem na dobrą zabawę. Przypomniała, że wielokrotnie członkowie ekipy serialowej pomagali jej w różnych sytuacjach, a także organizowali przestrzeń na rozrywkę.

"Jak dostałam zestaw małego doktora przebadałam i zajrzałam w gardło wszystkim aktorom i dopiero można było zacząć nagrania. Poznałam tylu wspaniałych ludzi. Dostałam tyle cennych lekcji. Zdobyłam cudowne doświadczenia. Kocham ten serial" - dodała młoda aktorka.

Zuzię i Bartka można cały czas oglądać w serialu "Na Wspólnej". Wraz z wiekiem otrzymują więcej zadań na planie i częściej pokazują się w nowych sytuacjach.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)