Trwa ładowanie...
d2i36ds

Edyta Górniak apeluje do fanów. Pokazuje, że koronawirus nie jest powodem do paniki

Koronawirus wywołuje panikę na całym świecie. W Polsce potwierdzono 25 przypadków zarażenia koronawirusem. Edyta Górniak zaapelowała do swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak uspokaja fanów
Edyta Górniak uspokaja fanów (ONS)
d2i36ds

Z powodu koronawirusa odwołano w Polsce imprezy masowe, wykłady na niektórych uczelniach, a część firm zarządziła pracę zdalną. Na nasilającą się w kraju atmosferę ogólnego zaniepokojenia postanowiła zareagować Edyta Górniak. Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, które miało na celu uspokojenie fanów.

Edyta Górniak uspokaja fanów

Na nagraniu udostępnionym przez piosenkarkę mężczyzna wylicza zdarzenia, które w poprzednich latach były postrzegane jako bezpośrednie zagrożenia dla naszego życia. Rok po roku przypomina o epidemiach i kataklizmach, które miały doprowadzić do zniszczenia świata. Jednak świat nadal istnieje i pojawiają się kolejne wyzwania dla ludzkości. Tym razem jest nim koronawirus.

d2i36ds

Wypowiadający się zachęca: "Pomyśl rozsądnie, co nas tak naprawdę zabija? Strach. Wyłącz telewizję, umyj dobrze ręce, zachowaj spokój, a jeśli już musisz koniecznie się nad czymś zastanawiać to rozważ, kto odnosi korzyści z twojego strachu".

Mężczyzna poprosił o udostępnianie nagrania w mediach społecznościowych. Edyta Górniak poszła za ciosem i podzieliła się nim ze swoimi fanami. Zważając na to, że aż 410 tys. osób ją obserwuje, wiele osób skłoniła do refleksji.

Edyta Górniak uspokaja fanów Instagram.com
Edyta Górniak uspokaja fanów

Zobacz także: Izrael wprowadził obowiązkową kwarantannę dla obywateli i turystów. Polka mówi o sytuacji

**Zobacz także: SIŁACZKI program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

**

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2i36ds

Podziel się opinią

Share

d2i36ds

d2i36ds