Blisko ludziEdyta Pazura o studiach. "Zdążyłam napisać tylko agendę"

Edyta Pazura o studiach. "Zdążyłam napisać tylko agendę"

Edyta Pazura szczerze o doktoracie
Edyta Pazura szczerze o doktoracie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
24.01.2022 07:57

Edyta Pazura przyznała się w poście na Instagramie, że rozpoczęte studia doktoranckie nie idą jej za dobrze. Celebrytka we wrześniu zdradziła fanom, że podjęła studia trzeciego stopnia.

Edyta Pazura postanowiła wrócić na studia i zdobyć kolejny tytuł naukowy. Nie wiadomo, na jakim kierunku znajduje się Edyta. Wiadomo jednak, co sama żona Cezarego Pazury przyznała, wcale nie jest to proste zadanie, szczególnie będąc już mamą trójki dzieci i zapracowaną bizneswoman. Choć celebrytka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, podkreśla, że nie jest jej łatwo.

Edyta Pazura jest w trakcie robienia doktoratu

34-letnia Pazura z wielkim zacięciem wróciła, aby zdobyć trzeci stopień, o czym powiadomiła swoich obserwatorów we wrześniu ubiegłego roku.

"Otóż oficjalnie jestem doktorantką, a wniosek z tego taki, że mam dwa wyjścia: za dwa lata będę skakać pod sufit lub udawać, że nie było dzisiejszego posta. Mogę śmiało napisać, że czuję się tak, jakbym zobowiązała się nauczyć całej twórczości Szekspira wraz z interpunkcją. Niby niemożliwe, ale do zrobienia" - stwierdziła podekscytowana Edyta na Instagramie.

Szczere chęci i zapał to jednak nie wszystko. Żonglowanie poszczególnymi sferami życia nie zawsze jest w pełni możliwe, o czym Pazura niedawno przekonała się na własnej skórze.

Z doktoratu nici? Pazura nie ma dobrych wieści

Po kilku miesiącach okazało się, że połączenie wszystkich ról Pazury jest twardym orzechem do zgryzienia. Mimo starań celebrytka szczerze i dosadnie skomentowała pytanie internauty, które dotyczyło właśnie studiów.

"Szczerze? Nijak. Firma i dzieciaki mnie tak pochłaniają, że zdążyłam napisać tylko agendę. I jeszcze Czaro, który jest chodzącym przedsiębiorstwem. W tym tempie jest szansa, że obronię się około 60-tki" - przyznała.

Choć Pazura najwyraźniej przechodzi lekkie załamanie, nie znaczy to jednak, że zdecyduje się na porzucenie tego pomysłu. W gruncie rzeczy praktycznie każdy student na pewnym etapie zastanawia się nad swoim wyborem ścieżki.

Edyta Pazura szczerze o doktoracie
Edyta Pazura szczerze o doktoracie © Instagram | Edyta Pazura

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta