Trwa ładowanie...

Elton John i David Furnish. W ich związku wiele się zmieniło, gdy na świat przyszły dzieci

Elton John w pewnym momencie swojego życia przestał wierzyć, że jeszcze spotka prawdziwą miłość. Był w przelotnych związkach z młokosami, od których wymagał oddania, a którzy nie mogli mu dać nic, poza młodością i spontanicznością. Kiedy trafił na Davida Furnisha, ten od razu zaimponował mu charakterem i niezależnością. Para jest w szczęśliwym związku od prawie trzech dekad.
Share
Elton John
Elton JohnŹródło: fot. Getty
d419ydw

Elton John i David Furnish poznali się w Anglii, na przyjęciu urządzonym przez piosenkarza. Był rok 1993, Elton John był trzeźwy od ponad trzech lat. Skończył z życiem w myśl zasady "sex, drugs and rock’n’roll". Chciał pozyskać nowych znajomych i na kolacji w Windsorze pojawił się nietypowy gość.

David Furnish, był w tamtym czasie związany z branżą reklamową i pracował w jednej z londyńskich agencji. Choć zaoferowano mu limuzynę, która go przywiezie i odwiezie do domu gwiazdora, ten wybrał się własnym autem, aby być niezależnym. "Sądził, że kolacja będzie nudna. Wtedy jeszcze nie wiedział, jak bardzo się mylił" – podaje "Uroda Życia".

d419ydw

"Nie musiałem się nim opiekować"

Panowie od razu wpadli sobie w oko. Elton John wspominał w wywiadach, że zaimponowała mu niezależność Furnisha. "Miał prawdziwą pracę, własne mieszkanie, samochód. Był niezależny. Nie musiałem się nim opiekować. Pomyślałem: Boże, to jest dla mnie nowe terytorium!" – mówił w rozmowie z "Parade".

Gwiazdor wcześniej był w relacjach z osobami, które potrzebowały jego wsparcia i pieniędzy, nie utrzymywały się same. Ten zasypywał je prezentami, zabierał na egzotyczne wycieczki, ale też wymagał oddania. Po pewnym czasie ta pasożytnicza relacja kończyła się ucieczką jednej ze stron.

Szczególna rocznica

Elton John i David Furnish zorientowali się, że to co ich łączy jest niesamowite i trwałe. Odtąd na pamiątkę pierwszego spotkania, co sobota wręczali sobie niewielkie upominki, i tak do dziś.

d419ydw

Po latach relacji, zwieńczonej w 2014 roku zawarciem związku małżeńskiego, zapragnęli mieć rodzinę. W 2010 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Zachary Jackson Levon Furnish-John. Biologiczna matka dziecka pozostaje anonimowa, obaj oddali nasienie. "Nie chcieli wiedzieć, który z nich jest biologicznym ojcem – to nie miało dla nich żadnego znaczenia" – podaje serwis.

"Okazało się, że miłość rodzicielska nie zna granic" – mówił Elton John w wywiadzie dla "Vivy!".

Obaj mężczyźni mówili również, że nie byli przygotowani na tak wielkie uczucie. Po trzech latach zdecydowali się na powiększenie rodziny. W 2013 roku na świat przyszedł Elijah Joseph Daniel Furnish-John.

Elton John planuje zakończyć karierę pod koniec 2021 roku, aby skupiać się na mężu i dzieciach. Jak mówi, nie chce stracić ani jednej chwili ich dzieciństwa.

d419ydw

M. Lempart o protestach: "Mamy trzy formy działania"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d419ydw

Podziel się opinią

Share
d419ydw
d419ydw