GwiazdyGwiazda ma problemy z alkoholem? Plotki o Jennifer Aniston są coraz częstsze

Gwiazda ma problemy z alkoholem? Plotki o Jennifer Aniston są coraz częstsze

Jennifer Aniston podobno walczy z nałogiem.
Jennifer Aniston podobno walczy z nałogiem.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY
23.02.2021 13:40

Jennifer Aniston dzięki roli przebojowej Rachel w serialu "Przyjaciele" zagwarantowała sobie stałe grono fanów. Międzynarodowy sukces pozwolił aktorce na rozwój kariery, dzięki czemu od blisko trzech dekad możemy ją podziwiać na dużym i małym ekranie. W ostatnim czasie o Aniston zrobiło się głośno za sprawą jej rzekomego romansu. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne doniesienia.

Jennifer Aniston od wielu lat nazywana jest gwiazdą. Jednak w jej przypadku sukces zawodowy nie przekłada się na życie prywatne. W przeszłości niemal wszystkie popularne tabloidy i portale skupiały się wokół jej głośnego rozwodu z Bradem Pittem. Po latach Aniston znowu stanęła na ślubnym kobiercu, ale i drugie małżeństwo z Justinem Theroux nie przetrwało próby czasu.

Niepokojące doniesienia tabloidów

Od czasu drugiego rozwodu Jennifer Aniston, gwiazdę już wielokrotnie łączono na nowo z Bradem Pittem. Tego typu rewelacji aktorka nigdy nie potwierdziła, ale plotki podsycało pewne wydarzenie z ubiegłego roku podczas gali SAG Awards. Za kulisami wykonano zdjęcie Aniston i Pitta, którzy w wymienili się przyjacielskim uściskiem. Od tego czasu media oszalały i cały czas twierdzą, że ich stara miłość odżyła na nowo.

Według magazynu "Star" gwiazdorska para miała rzekomo zrezygnować z "ujawnienia" swojego związku z powodu domniemanego problemu alkoholowego Aniston. Pociąg aktorki do trunków był już temat dyskusji kilka lat wcześniej. Podobno gwiazda "Przyjaciół" po nieudanych związkach podupadła na zdrowiu psychicznym i zaczęła coraz częściej sięgać po wysokoprocentowe napoje.

Z kolei "Globe" w 2020 roku podał do wiadomości, że Aniston i Pitt mocno się pokłócili przed oficjalnym rozdaniem Oscarów. Mieli wówczas przyjść jako para na uroczystość, ale Pitt miał rzekomo postawić warunek aktorce, aby ta przestała pić uwielbiane wino.

"To jej nie pasowało. Była szczęśliwa mogąc wspierać trzeźwość Brada, ale lubi spędzać wieczory na mieście, na imprezach i nie sądziła, że Pitt ma prawo wrócić do jej życia i dyktować jej warunki" - twierdzi informator "Globe".

Znajomy Aniston uważa, że aktorka nie zamierza dla nowego związku rezygnować z alkoholu. Ze słów informatora wynika, że: "Jen była urażona, że Brad czuł, że może postawić jej ultimatum. Tylko czas pokaże, czy któreś z nich ustąpi".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także