Horoskop dzienny – 14 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 14 lutego. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
13.02.2024 11:40

Horoskop dzienny 14 lutego. Mars w koniunkcji z Plutonem pobudza rywalizację i wyzwala pokłady agresji. Taki układ planet nie sprzyja romantycznym nastrojom, więc w środę warto trzymać na wodzy emocje.

Baran – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Barany powinny skupiać się w środę na współpracy, zamiast jak zwykle grać solo, próbując się wykazać. Mars w koniunkcji z Plutonem może zadziałać negatywnie na osoby urodzone w tym znaku, dlatego przez cały dzień muszą starać się kontrolować emocje. Wybuchy Baranów – przedstawicieli żywiołu Ognia – bywają legendarne, a przecież szkoda by było w taki dzień narobić sobie wrogów.

Byk – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Zodiakalny Byk nauczy się, że nie wszystko i nie zawsze da się kontrolować. W środę ktoś zaskoczy go nieoczekiwaną propozycją, która wiele może zmienić. Wszystko zależy jednak od decyzji Byka, który prawdopodobnie nie czuje się jeszcze gotowy na tak poważny krok. Tylko czas pokaże, czy uda mu się pozytywnie rozwinąć tę relację, czy jak zwykle urażony schowa się do swojej skorupy.

Bliźnięta – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

W środę nie warto wdawać się w kłótnie, zwłaszcza jeśli Bliźnięta już dawno upatrzyły sobe wroga i tylko czekaja, aby się na nim wyżyć. Mars w koniunkcji z Plutonem jeszcze bardziej pobudzi te tendencje. Uleganie im pociągnie za sobą przykre konsekwencje – głównie dla agresora – dlatego lepiej będzie odpuścić i skupić się na pozytywnych emocjach. Bliźnięta powinny kupić komuś kwiaty.

Rak – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Rak musi skoncentrować się w środę na zadaniach, które ma do wykonania. Nie będzie ich może bardzo dużo, ale przynajmniej jedno z nich będzie wymagać całej uwagi i skupienia. Jeśli Rak w jakiś sposób się rozproszy, spędzi w pracy znacznie więcej czasu, niż początkowo planował. A przecież w taki dzień warto być gdzie indziej – np. z najbliższymi, świętując razem wielkie święto miłości.

Lew – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Mars w koniunkcji z Plutonem przyciągnie gorzkie wspomnienia, z powodu których Lew stanie się w środę ponury, a może nawet agresywny. Lepiej nie nadepnąć mu w taki dzień na odcisk – może wybuchnąć w każdej chwili. Lew ogółem nie słynie z łagodnego temperamentu, a w środę będzie bardziej drażliwy i mniej skłonny, aby nawet drobny afront puścić płazem.

Panna – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Panna powinna skupić się na swoich uczuciach i potrzebach emocjonalnych, szczególnie tych, które nie są obecnie zaspokajane. Jak mogłaby to zmienić i czy może to zrobić całkiem sama? Na te pytania sama musi udzielić sobie odpowiedzi. Warto jednak zrobić ten pierwszy krok w kierunku budowania lepszych relacji z bliskimi. Walentynkowe czekoladki pomogą przełamać bariery i chłód.

Waga – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

W środę Waga uświadomi sobie, że na coś jest już za późno. To zawsze przykra okoliczność, jednak nic nie da się na to poradzić. Rozsądniej będzie zapomnieć, niż bezproduktywnie łamać sobie nad tym głowę. Pożegnanie z przeszłością da Wadze nowe siły na przyszłość – musi skupić się na swoich celach, ma ich przecież tak wiele do osiągnięcia. Szkoda czasu na żale.

Skorpion – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Strzała amora nie ominie samotnych Skorpionów, którzy powoli tracili nadzieję, że w ich życiu cokolwiek się zmieni. Prawda wygląda jednak tak, że osoby urodzone w tym znaku same są swoim największymi wrogami. Często odpychają od siebie ludzi, bo boją się, że zostaną zranione. Bez ryzyka nie uda im się odmienić swojego losu. Jeśli pragną szczęścia i miłości, muszą się na nią otworzyć.

Strzelec – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Jeśli w związku Strzelca wystąpiły w ostatnim czasie jakieś nieporozumienia, teraz wszystko uda się wyjaśnić. Jak to zwykle bywa, z perspektywy czasu okaże się, że źródłem problemu była jakaś nieistotna głupota. Pod dach powróci sielanka, a partnerzy spędzą środę bardzo przyjemnie, godząc się i naprawiając relację. W perspektywie długie rozmowy, romantyczne randki i czułe patrzenie sobie w oczy.

Koziorożec – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

W ostatnim czasie Koziorożce mogły przypadkiem zaplątać się w relację, która nie do końca im odpowiada. Walentynki to idealny moment, aby zadać sobie pytanie, czy ten związek rokuje czy lepiej odpuścić i szukać szczęścia gdzieś indziej? Jeśli Koziorożec nie może ufać swojemu sercu, niech zaufa umysłowi. Rozsądne spojrzenia na sprawę pozwoli mu podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Wodnik – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Jeśli Wodnik znajduje się w stałym związku, spędzi środę bardzo przyjemnie. Partner postanowi zaskoczyć go niespodzianką, która wybitnie przypadnie mu do gustu. Jednak jeśli jest samotny, powinien zachować czujność. W życiu Wodnika pojawi się ktoś bardzo atrakcyjny, przed kim intuicja zacznie jednak bić na alarm. Zawsze warto słuchać instynktu, bo ten człowiek rzeczywiście może być groźny.

Ryby – horoskop dzienny, środa 14.02.2024

Ryby należą do znaków wyjątkowo zmiennych i kapryśnych, dlatego Mars w koniunkcji z Plutonem może im dodatkowo namieszać w głowie. Zawładną nimi emocje, które niekoniecznie będą należeć do tych pozytywnych. Muszą się bardzo starać, aby w taki dzień nikogo nie urazić. Gwiazdy ostrzegają, że wszelkie demonstracje uczuć przyniosą więcej złego niż dobrego.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także