Horoskop dzienny – 8 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 8 grudnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 8 grudnia
Horoskop dzienny 8 grudnia
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
07.12.2023 19:45

Horoskop dzienny 8 grudnia. Merkury w trygonie z Jowiszem zapowiada, że piątek to dobry dzień na zdecydowane działanie. Z obowiązkami warto uporać się jak najszybciej, aby beztrosko cieszyć się spokojnym weekendem.

Baran – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Baran rozpocznie weekend od wizyty w miejscu, w którym dawno go nie było, czyli prawdopodobnie w mieście swojego urodzenia. Odwiedziny u krewnych pociągną za sobą miłe wspomnienia i nieco melancholijny nastrój. Warto przy okazji skontaktować się ze starymi znajomymi, dowiedzieć się, co u nich słychać i czy może mają coś ciekawego do przekazania. Powrót do przeszłości może być miłym doświadczeniem.

Byk – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Piątek u Byka zapowiada się raczej pozytywnie, o ile oczywiście rozwiązał pewne swoje sprawy, z którymi długo zwlekał. Jeśli tak zrobił, może w spokoju cieszyć się wolnymi dniami i oddać swoim zainteresowaniom. W innym przypadku czeka go weekend pełen rozterek, a być może nawet pretensji ze strony kogoś, kogo zaufanie zawiódł. Byki w takiej sytuacji muszą koniecznie uporządkować swoje prywatne sprawy.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

To już kolejny dzień, który upłynie Bliźniętom na uczuciowych rozterkach. Zimna zima nie oznacza jeszcze, że uczucia również muszą być chłodne, a wręcz przeciwnie. Osoby urodzone w tym zmiennym znaku czeka cała karuzela uczuć – wiele wzlotów i upadków rozegra się na przestrzeni zaledwie kilku dni. Jaki będzie finał? Tutaj już wiele zależy od indywidualnych starań Bliźniąt.

Rak – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Raka w trakcie weekendu czekają liczne rodzinne i towarzyskie spotkania, więc jeśli chce choć trochę odpocząć, musi to zrobić w piątek. Po pracy najlepiej będzie szybko ogarnąć jakieś niezbędne zakupy i drobne porządki, a następnie oddać się relaksowi. Raki powinny jasno dać do zrozumienia, że potrzebują czasu dla siebie, więc wszyscy domownicy powinni sami zająć się swoimi sprawami.

Lew – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Osoby urodzone w znaku Lwa nie muszą się dzisiaj martwić, piątek nie szykuje dla nich żadnych niemiłych niespodzianek. Samotne Lwy mogą skończyć pracę nieco wcześniej i zainteresować się ciekawszymi sposobami na spędzenie wieczoru. Grudzień to równie dobry miesiąc na randkowanie jak każdy inny. Potencjalna bliska osoba może spacerować tymi sami zaśnieżonymi ulicami, co spragniony uczuć Lew…

Panna – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

W piątek warto sobie odpuścić. Panny należą do najbardziej pracowitych znaków zodiaku, jednak w obliczu weekendu nawet one powinny zwolnić obroty. Warto postawić na odpoczynek, zamiast szukać sobie kolejnych zajęć – tym razem związanych z porządkami czy gotowaniem. Jeden dzień przerwy nikogo nie zabije, a jedzenie na wynos ma ten plus, że nie trzeba po nim zmywać.

Waga – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Waga zakończy ten tydzień jakimś drobnym sukcesem, który poprawi jej humor na cały weekend. Gwiazdy nie do końca sprzyjały osobom urodzonym w tym znaku, które w ostatnim okresie mierzyły się z wieloma przeciwnościami. Warto odpowiednio uczcić tę szczęśliwą odmianę, która dobrze wróży na przyszłość. Podczas wolnych dni koniecznie trzeba odpocząć i nieco podbudować własną samoocenę.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Na swoje szczęście nie mogą narzekać Skorpiony, które przeżyły kolejny dobry tydzień, podczas którego udało im się osiągnąć zdrową równowagę pomiędzy obowiązkami i życiem prywatnym. W piątek otrzymają ważną wiadomość, która ma szansę nieco namieszać w ich ułożonym życiu. To, co teraz zrobią, będzie bardzo istotne dla ich dalszego rozwoju. Decyzję trzeba podjąć rozważnie.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Strzelec nie musi się już niczym martwić, znajduje się na najlepszej ścieżce do osiągnięcia celu. W piątek powinien postawić na zdrowie. Można zacząć od niewielkiej zmiany, która z czasem przyniesie duży efekt: przejść się na spacer, ograniczyć cukier lub spożycie kawy. Osoby urodzone w tym znaku łatwo się uzależniają, z czym warto walczyć. Strzelec w dobrej formie będzie znacznie szczęśliwszy.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Przed Koziorożcem pojawią się pewne wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła w weekend. Niekoniecznie muszą być związane z pracą, co wcale by nie przeszkadzało komuś z taką skłonnością do pracoholizmu. Niestety, tym razem trzeba się będzie wykazać na gruncie rodzinnym lub towarzyskim. Koziorożec musi być dzielny i walczyć, inaczej straci coś bardzo cennego.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Osoby urodzone w znaku Wodnika czeka przejściowy kryzys woli. Trudno będzie im się zmobilizować nie tylko do wykonywania narzuconych obowiązków, ale również do rzeczy, które do tej pory sprawiały im przyjemność. Nadmiar zainteresowań odbije im się teraz czkawką, ponieważ na wszystkich polach narobią sobie całe mnóstwo zaległości, które później ciężko będzie nadrobić.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 8.12.2023

Ryby mogą spodziewać się spokojnego weekendu, który poświęcą głównie sobie, narażając się na oskarżenie o egoizm (jeśli akurat znajdują się w stałym związku i zdarza im się ignorować potrzeby partnera). W piątek warto rozliczyć się z najpilniejszych zadań, aby nie zawracać sobie nimi głowy podczas wolnych dni. Wieczorem zaleca się spacer dla oczyszczenia głowy z nadmiaru myśli.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także