Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy tego dnia gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.
Share
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co czeka cię w najbliższej przyszłości.
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co czeka cię w najbliższej przyszłości.Źródło: 123RF
d28zarb

Horoskop dzienny – Baran

Zanosi się na dzień pełen energii, ruchu, aktywności, bo Barany mają na dziś kartę Mocy, czyli duża witalność, musicie więc poszukać ujścia dla nadmiaru siły i energii, gdzieś ją wyładować, choćby na siłowni.

Horoskop dzienny – Byk

Dziś postawisz na przyjaciół, będziesz się starał odświeżyć dawne, dobre układy i relacje, wykażesz się więc dużą inicjatywą, pomysłowością by wskrzesić to, co zawisło w przestrzeni,ale na szczęście nie umarło.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta dziś będą po prostu sobą, a więc spontaniczne, wesołe, wyluzowane, pomysłowe i chętne do realizacji każdego pomysłu, byle tylko przeżyć coś ciekawego, jakąś przygodę i poczuć dreszczyk adrenaliny.

Horoskop dzienny – Rak

Jeśli wybieracie się dziś w drogę, a na to się zanosi, powinnyście być wyjątkowo ostrożne i uważne, bo macie dziś karty negatywnych przeżyć w podróży, więc stres i niepożądane sytuacje będą Wam towarzyszyć.

Horoskop dzienny – Lew

Będziecie dziś wyjątkowo rozmarzone, bujające w obłokach, w świecie nierzeczywistym, co u Was się to bardzo rzadko zdarza, można zrzucić to na karb ostatnich Waszych aktywnych dni-czyli zmęczenie materiału.

Horoskop dzienny – Panna

Postawicie dziś na odpoczynek i relaks, ale nie taki zwykły w domowych pieleszach w szlafroku i kapciach, tylko zapragniecie spędzić czas w wyrafinowany, kulturalny sposób, a więc kino, teatr lub wystawa.

Horoskop dzienny – Waga

Dla pewnej odmiany i w sumie równowagi będziecie dziś wycofane, przygnębione i smutne, ale u Was to dosyć typowe, zwłaszcza po serii tylu wydarzeń w ostatnich dniach, zapragniecie więc wyciszenia i spokoju.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie wiedzieć dlaczego, bo powodów konkretnych nie widać, Skorpiony będą dziś dosyć napięte, nerwowo reagujące na wszystkich i wszystko, a więc kiepski nastrój i negatywne nastawienie do świata od samego ranka.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelce też dopadnie dziś gorszy nastrój, chandra, smutek, wycofanie i chęć spędzenia czasu tylko w swoim towarzystwie, ale to tylko przejściowa niedyspozycja psychiczna, bo jutro nie będzie po niej ani śladu.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiejszy dzień drogie Koziorożce przeznaczcie troszkę egoistycznie tylko dla siebie, więc dla własnego zdrowia psychicznego i równowagi emocjonalnej zróbcie sobie jakąś przyjemność, jaką najbardziej lubicie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki poczują dziś wiatr w żaglach, nagle będą pełne werwy, energii, optymizmu i chęci i to nie tylko do snucia marzeń, ale także do ich realizacji, czyli zapał w końcu się znalazł, oby tylko jutro nie zgasł.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby dziś będą zdystansowane do otoczenia, wybiorą izolację, z dystansu będą tylko obserwować nie dopuszczając do swojego świata praktycznie nikogo, a więc odezwie się na chwilę ta ich druga, smętna natura.

d28zarb

Podziel się opinią

Share
d28zarb
d28zarb