Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku
Źródło zdjęć: © 123RF

14.12.2019 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy tego dnia gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.

Horoskop dzienny – Baran

Będziecie dziś tkwić w wirze obowiązków jakie sami sobie wyznaczyliście i nie spoczniecie, dopóki nie osiągniecie zamierzonego celu, a po tym wszystkim, zmęczeni, wykończeni padniecie na kanapie przed TV.

Horoskop dzienny – Byk

Karta Maga jaką macie na dziś sugeruje, że będziecie odczuwać pragnienie tworzenia, poznawania nowych spraw i ludzi, będziecie mieć dziś także zamiłowanie do nauki, a silna wola będzie Was motywować i wspierać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta, które z natury są niezmiernie towarzyskie i imprezowe, dzisiejszy dzień lub przynajmniej wieczór zapragną spędzić w typowy dla siebie sposób, czyli w gronie dobrze dobranych, sprawdzonych przyjaciół.

Horoskop dzienny – Rak

Raki mogą być dziś zawiedzione czyjąś postawą, zachowaniem, rozczarowane nawet, bo liczyły na docenienie, szacunek albo chociaż podziękowania czy wdzięczność, a zostaną tak niesprawiedliwie potraktowane.

Horoskop dzienny – Lew

Lwy wejdą dziś w swoją ulubioną, aktorską rolę, będą w centrum zainteresowania, czyli w swoim żywiole, będą więc miały pole do popisu, jednak trochę za bardzo popłyną i rozminą się z rzeczywistością i prawdą.

Horoskop dzienny – Panna

Panienki będą dziś w idealnie dobrym humorze i ten świetny nastrój i pozytywne nastawienie pozostanie z nimi aż do późnego wieczora, a sprawcą tego całego szczęścia będzie ukochana i bliska ich sercu osoba.

Horoskop dzienny – Waga

To wyjątkowy dzień dla ludzi urodzonych w znaku Wagi, bo nieczęsto im się zdarza czuć w sobie taką siłę i moc, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, a więc idealne warunki by znów mogły zabłysnąć w towarzystwie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skopiony mają na dzisiejszy dzień kartę Słońca, a to świetna wróżba, bo zanosi się na szczęście w uczuciach, szczerość i zaufanie w związkach partnerskich, ale także w relacjach przyjacielskich i dobry nastrój.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dostaniecie dziś dokładnie to, na co sobie zasłużyliście, na co sami pracowaliście, a więc karma wróci, dla niektórych będzie ona dobra, ale dla innych niekoniecznie, ale wyjścia nie macie, trzeba ją przyjąć.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Musicie dziś uważać na wszelkie sytuacje związane z prawem, przepisami, czy umowami, a więc ostrożnie na drodze by nie złapać mandatu oraz jeśli będziecie podpisywać jakieś dokumenty najpierw je przeczytajcie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś nie będziecie miały już żadnego wyjścia, bo zostaniecie zdominowani, postawieni nawet pod ścianą, a więc nie będzie innego wyboru jak poddanie się presji, wymaganiom i oczekiwaniom swojego partnera.

Horoskop dzienny – Ryby

Rybki będą dzisiaj w bojowym, negatywnym nastroju, jednak wszystko czego od nich będzie się wymagać będą wykonywały, ale nerwowo, głośno, gwałtownie i niechętnie, marudząc i zrzędząc przy tym nieustannie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także