Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia. Zobacz, co zaplanowały dziś gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku
Źródło zdjęć: © 123RF

28.12.2019 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy tego dnia gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.

Horoskop dzienny – Baran

Barany już dziś zapragną luzu i zabawy,spontanicznie więc rzucą się w wir towarzyski, nie będą też stronić od używek, tańców i śpiewu, będą się cieszyć, śmiać i używać życia, niemal jak dzieci na placu zabaw.

Horoskop dzienny – Byk

Będziecie dziś w wyjątkowo dobrym nastroju, a i szczęście będzie Wam sprzyjać, ta dobra tendencja dotyczy spraw uczuciowych, damsko-męskich relacji, więc albo kogoś pokochacie, albo już jesteście zakochani.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zapowiada się całkiem przyjemny dzień, może jak dla Was zbyt spokojny,ale na pewno nie nudny,przyjemność będzie Wam właśnie sprawiać stabilność, spokój, ciepło, równowaga emocjonalna i wewnętrzna harmonia.

Horoskop dzienny – Rak

Raczki dziś wpadną w swój marzycielski nastrój, więc będą mało kontaktowe, troszkę oderwane od rzeczywistości i realnego świata i nie bardzo będą pragnęły współdziałania z otoczeniem, będą zamknięte w sobie.

Horoskop dzienny – Lew

Lwy będą dziś głośne, hałaśliwe, rozgadane, dynamiczne, a nawet trochę nadpobudliwe, słowem energia będzie je rozpierać, jako słynne dusze towarzystwa będą dziś w swoim żywiole, gorzej zniesie to ich rodzina.

Horoskop dzienny – Panna

Panny,mimo soboty czeka dziś pracowity dzień, a oprócz typowych zajęć domowych, czeka je jeszcze praca zawodowa, to wszystko jednak nie zniechęci je do wieczornego, imprezowego wyjścia gdzieś z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny – Waga

Wagi będą dziś bardzo silne psychicznie, odporne na stres, a wszelkie troski i zmartwienia zejdą na dalszy plan albo na inny dzień, nawet powstrzymają się od dogłębnych analiz, niezdecydowania i wahań nastroju.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ostatnio dużo udzielałyście się towarzysko, rodzinne, dlatego dziś zapragniecie normalności, spokoju, więc z przyjemnością, w samotności będziecie się zagłębiać w interesujące Was tematy, ucząc się i czytając.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś zapragniesz wyrwać się z domu, rutyny, ale wcale nie na towarzyską imprezę, wręcz odwrotnie, bo w pojedynkę lub tylko z bliską osobą zechcesz coś zwiedzić, zobaczyć, nauczyć się, a więc kulturalne wyjście.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożce spragnione dziś będą po prostu relaksu, spokoju, normalności i zwykłej rutyny, dlatego z wielką przyjemnością spędzą ten dzień w domu, z najbliższymi, nigdzie się nie spiesząc i nikogo nie goszcząc.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki będą dziś w karcie Głupca, a więc na pewnym rozdrożu lub zakręcie życiowym, będą też targać Wami dylematy, co wybrać, a co odrzucić, tylko nie komplikujcie sobie, bo rozwiązanie jest łatwe i proste.

Horoskop dzienny – Ryby

Będziecie dziś miały drogie Rybki pewne wątpliwości co do słuszności Waszych ostatnich życiowych wyborów, cóż klamka zapadła, a czasu cofnąć ani odwrócić się nie da, dlatego potraktujcie to jako lekcję życia.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także