Nie chciały się znać. Po latach ujawniły, co się stało

Przyjaźń Shannen Doherty i Tori Spelling się rozpadła
Przyjaźń Shannen Doherty i Tori Spelling się rozpadła

25.04.2024 10:58, aktual.: 25.04.2024 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani przez lata zastanawiali się, dlaczego gwiazdy "Beverly Hills, 90210" nagle przestały utrzymywać ze sobą kontakt. Po latach Shannen Doherty i Tori Spelling same postanowiły zabrać głos na ten temat. "W jednej minucie byłyśmy przyjaciółkami, a w drugiej już nie" - wyznały.

Shannen Doherty i Tori Spelling opowiedziały o kulisach burzliwej przyjaźni. Byłe aktorki z "Beverly Hills, 90210" spotkały się ponownie przy okazji nagrań do odcinka podcastu Shannen "Let's be clear", którego gościnią była Tori.

Wspominając nagrania hitowego serialu dla nastolatków z lat 90., poruszyły temat ich przyjaźni, zastanawiając się, dlaczego nagle się zakończyła.

Czar wielkiej przyjaźni prysł

Doherty i Spelling próbowały przypomnieć sobie, jaki był "kluczowy moment", który osłabił ich więź. Wszystko działo się bardzo szybko.

"W jednej minucie byłyśmy przyjaciółkami, a w drugiej już nie" - wyznały.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazało się, że jednym z problemów były zmienne nastroje Tori. "Byłaś jak wahadło" - stwierdziła Shannen. "Bardzo łatwo było cię zwieść" - dodała. ​​Jej zdaniem było to spowodowane związkami, w jakie wchodziła Spelling.

"Myślę, że miał na to wpływ twój chłopak" - powiedziała Shannen.

Tori wybrała chłopaka

Spelling opisała swojego ówczesnego chłopaka jako "agresywnego" i "nałogowego". Przyjaciółki z dawnych lat wspominały wycieczkę do Meksyku, na którą wybrały się wraz ze swoimi partnerami.

"Pamiętam, jak spojrzałam na ciebie i powiedziałam: "Musisz to zakończyć, bo inaczej go zabiję. Nie mogę na to patrzeć" – mówiła Doherty.

Tak się jednak nie stało, a przyjaciółki zaczęły się od siebie oddalać. "Myślę, to przez to, że z nim nie zerwałaś. Zostałaś i dałaś się 'torturować' jeszcze trochę" – powiedziała Shannen w podcaście.

Tori Spelling zdaje się nie mieć szczęścia w miłości. Ostatnio głośno zrobiło się o jej rozwodzie z mężem Deanem McDermottem. Mężczyzna miał wielokrotnie zdradzać swoją żonę.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)