GwiazdyIzabela Janachowska radzi, ile włożyć do koperty w czasie wysokiej inflacji. "Zawsze mówię o tym..."

Izabela Janachowska radzi, ile włożyć do koperty w czasie wysokiej inflacji. "Zawsze mówię o tym..."

Izabela Janachowska radzi, ile włożyć do koperty w czasie wysokiej inflacji
Izabela Janachowska radzi, ile włożyć do koperty w czasie wysokiej inflacji
Źródło zdjęć: © East News
06.09.2022 10:27, aktualizacja: 06.09.2022 11:17

Izabela Janachowska zdradziła w ostatniej rozmowie z jednym z portali, ile należy włożyć do koperty na prezent ślubny w czasie tak wysokiej inflacji. Okazuje się, że od wielu lat ma jedną radę, dotyczącą tego trudnego tematu.

Izabela Janachowska jest jedną z najpopularniejszych obecnie specjalistek w branży ślubnej. Oprócz prowadzenia autorskiego bloga i programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", celebrytka dzieli się także radami ślubnymi w wywiadach dla polskich serwisów. Jakiej rady może udzielić w sprawie kwoty, którą powinniśmy włożyć do koperty na prezent ślubny w czasach wysokiej inflacji?

Izabela Janachowska radzi, ile włożyć do koperty ślubnej

Wysoka inflacja w Polsce jest trudnym momentem dla wielu rodzin. Co zrobić więc w sytuacji, kiedy jesteśmy zaproszeni na wesele i nie wiemy, ile należy dać w kopercie na prezent? Czy powinniśmy kierować się "trendami" czy może zasobnością własnego portfela?

- Te koperty są trudnym tematem. Ja zawsze mówię o tym, żeby włożyć do koperty tyle, na ile możemy sobie pozwolić. Żeby też to nie wpłynęło negatywnie na nasze życie codzienne. Żebyśmy tym, że idziemy na wesele, nie musieli spowodować, że na coś sobie nie możemy pozwolić - stwierdziła Izabela Janachowska w rozmowie z "Party".

Wysoka inflacja a branża ślubna

W ciągu ostatnich miesięcy słyszy się wiele głosów, że przez rosnącą inflację pary młode biorą nawet kredyty, żeby zorganizować wymarzone wesele. Czy Izabela Janachowska jako specjalistka w tej branży, także zauważyła wzrost cen, jeżeli chodzi o organizację?

- W tematyce ślubnej zauważamy wzrost cen, zarówno u podwykonawców, jak i różnego rodzaju produkty, usługi. Dosłownie na wszystko. To jest tak jak np. my szyjemy suknie i ta tkanina, którą kupowaliśmy wcześniej za daną cenę, już jest niemożliwa do wykonania, bo po prostu ceny tkanin rosną jak szalone - powiedziała Izabela Janachowska "Party".

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta