Blisko ludziJarosław Bieniuk pokazał zdjęcie śpiącego syna. Nie potrzeba słów

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie śpiącego syna. Nie potrzeba słów

Jarosław Bieniuk ma czworo dzieci. Najmłodszy syn, Kazik, ma zaledwie kilka miesięcy
Jarosław Bieniuk ma czworo dzieci. Najmłodszy syn, Kazik, ma zaledwie kilka miesięcy

01.07.2020 08:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W połowie marca Jarosław Bieniuk już po raz czwarty został ojcem. Choć serwisy plotkarskie rozpisywały się o konflikcie sportowca z byłą partnerką, wygląda na to, że dzieci zawsze stoją poza wszelkimi sporami. Jako dowód Bieniuk opublikował urocze zdjęcie małego Kazika.

Kazik – tak ma na imię syn Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka – skradł serca rodziców. Mama chłopca regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia synka. Teraz zrobił to także dumny tata, a sam "wyczyn" z pewnością zostanie zauważony przez fanów Bieniuka.

Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie synka

Przy takich zdjęciach nie potrzeba słów i długich opisów – chyba dla każdego rodzica widok śpiącego dziecka to największa słodycz. I tak były piłkarz zdecydował się zamieścić przy fotografii kilka emotikon, jednak już samo pojawienie się zdjęcia Kazika może wywołać emocje u czujnych obserwatorów relacji Bieniuk-Gliwińska. Nie zawsze łatwej relacji.

Kazik, syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej
Kazik, syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej

O domniemanych rozstaniach i powrotach pary mówiło się już wiele. Szerokim echem w mediach odbiła się również afera z kwietnia 2019 roku. Wtedy też Bieniuk został oskarżony o gwałt przez Sylwię Sz. Pod koniec grudnia informowano, że w toku postępowania nie znaleziono dowodów potwierdzających zarzuty 28-letniej modelki, do sądu trafił jednak akt oskarżenia dotyczący udzielenia narkotyków. Kilka dni temu zapadł wyrok w sprawie.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Gliwińska i Bieniuk zaczęli się spotykać w 2016 r. Kolorowe magazyny rozpisywały się o ich zażyłości, plotkowano o rodzinnych spacerach, na których miała się pojawiać projektantka. Pojawienie się nowej kobiety u boku Bieniuka nie zawsze było dobrze odbierane przez fanów jego wieloletniej partnerki Anny Przybylskiej. Kiedy Gliwińska opublikowała jej zdjęcie i napisała, że jest pewna, że miałyby o czym rozmawiać, Jarosław nabrał wody w usta.

Po tym, jak w jednym z wywiadów 41-latek przyznał, że nie jest gotowy się w pełni zaangażować, zaczęły pojawiać się plotki o rozstaniu. I tak od kilku lat – co chwilę można przeczytać kolejne informacje o rzekomym powrocie czy kolejnym rozstaniu.

To, co łączy Gliwińską i Bieniuka, wiedzą tylko oni sami. Można jednak przypuszczać, że ich relacja nie ma wpływu na uczucia do synka. Zarówno Gliwińska, jak i Bieniuk nie widzą poza nim świata. Jeśli wierzyć doniesieniom, Bieniuk jest ojcem na medal i w 100 proc. angażuje się w wychowanie synka. Po najnowszym zdjęciu trzeba przyznać jedno – widok śpiącego synka z pewnością wszystko mu wynagradza!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)