Blisko ludziJerzy Skoczylas przeprosił dziennikarkę Karolinę Opolską. "Napisałem bardzo głupi komentarz o tatuażach"

Jerzy Skoczylas przeprosił dziennikarkę Karolinę Opolską. "Napisałem bardzo głupi komentarz o tatuażach"

Jerzy Skoczylas przeprosił dziennikarkę Karolinę Opolską. "Napisałem bardzo głupi komentarz o tatuażach"
Źródło zdjęć: © iStock.com
21.01.2020 11:38

Jerzy Skoczylas na swoim profilu na Twitterze ostro skomentował wygląd dziennikarki Karoliny Opolskiej. Po tym, jak spotkał się z falą krytyki, opublikował oficjalne przeprosiny.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Karolina Opolska zrezygnowała ze swojego stanowiska w TOK FM, Jerzy Skoczylas od razu to skomentował. Ani kariera zawodowa dziennikarki, ani jej osiągnięcia, nie miały dla niego znaczenia. Całą swoją uwagę skupił na jej wyglądzie.

Na Twitterze opublikował zdjęcie Opolskiej. "Zagadka. Kim jest panienka z czymś takim? Uprzedzam, że odpowiedź 'flamą karczycha' – nie jest poprawna" – napisał.

Od razu spłynęła na niego fala hejtu. W końcu każdy Polak zna przysłowie: "Nie oceniaj książki po okładce". Skoczylas okazał skruchę i opublikował oficjalne przeprosiny.

Jerzy Skoczylas przeprosił Karolinę Opolską

W najnowszym tweecie przyznał: "Wczoraj napisałem bardzo głupi komentarz o tatuażach. W dodatku użyłem zdjęcia z portalu Press. Przepraszam Panią Karolinę Opolską, redakcję i wszystkich tych, którzy to przeczytali. Dopiero teraz, bo byłem do późnej nocy poza domem, bez dostępu do TT".

Użytkownikom Twittera kamień spadł z serca. "Nie traciłem nadziei i czekałem na ten wpis" – skomentował polski aktor i dziennikarz Krzysztof Luft.

"Czyli dobrze Panu radziłam. Ludzie są albo dobrzy, albo źli. Klasyfikowanie ich ze względu na wygląd jest niemądre" – pouczyła go inna użytkowniczka Twittera.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także