Trwa ładowanie...

Jools Oliver opowiedziała o stracie dziecka. Doświadczyła tego podczas kwarantanny

Żona Jamiego Olivera jest mamą piątki dzieci. Podczas kwarantanny społecznej oczekiwała przyjścia na świat szóstego potomka. Niestety poroniła. Jools Olivier zdecydowała się opowiedzieć o swojej stracie. Zbiegło się to z 20. rocznicą jej ślubu.

Share
Jools Olivier straciła dziecko
Jools Olivier straciła dzieckoŹródło: Getty Images
d1oafr3

Jools Olivier od wielu lat walczy z zespołem policystycznych jajników, który często powoduje zaburzenia płodności. Dzięki terapii hormonalnej żona Jamiego Oliviera zaszła w ciążę i dziś jest szczęśliwą mamą piątki dzieci. Ostatnio, w jednym z podcastów wyznała, że doświadczyła w swoim życiu poronień.

Otwarcie mówi o poronieniach

Jools Olivier otwarcie wyznała, że od ostatniej ciąży poroniła trzy razy. Podczas 20 lat małżeństwa ze słynnym kucharzem Jamiem Olivierem doświadczyła straty dziecka łącznie pięć razy. Ostatni raz podczas społecznej kwarantanny kilka tygodni temu. Jools wyznała, że zawsze marzyła, aby mieć liczne potomstwo. Nie wie, czy kolejny raz nie spróbują z mężem powiększyć rodziny. Zaznacza jednak, że jeżeli to się ponownie nie uda, zaniecha kolejnej ciąży.

Getty Images
Rodzina Jamiego OliveraŹródło: Getty Images

Zespół policystycznych jajników

PCOS, czyli zespół policystycznych jajników to najczęstsze zaburzenie hormonalne, którego objawy dotyczącą głównie kobiet w wieku rozrodczym. Początki choroby mogą sięgać okresu dojrzewania, a skutki okresu przekwitania. Konsekwencjami zdrowotnymi PCOS mogą być obturacyjny bezdech senny, zespół metaboliczny, cukrzyca, nadciśnienie, zwiększone ryzyko chorób układu krążenia i raka endometrium. Zaburzenie te dotyczy nie tylko kwestii reprodukcyjnych, ale też metabolicznych i psychologicznych.

Janina Ochojska o walce z nowotworem w dobie pandemii i kampanii prezydenckiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1oafr3

Podziel się opinią

Share
d1oafr3
d1oafr3