Trwa ładowanie...
justyna żyła

Justyna i Piotr Żyłowie rozwiedli się. Oto szczegóły

Jak ustalił jeden z magazynów, Piotr zobowiązał się m.in. do pozostawienia byłej żonie ich wspólnego domu w Wiśle. Para podzieli się opieką nad dwójką dzieci – Karoliną i Jakubem.

Share
Justyna i Piotr Żyłowie rozwiedli się. Oto szczegóły
Źródło: East News, Fot: Damian Klamka
d1iiph3

Jak donosi "Flesz", Justyna i Piotr Żyłowie są już po rozwodzie. Według informacji przekazanych przez magazyn, na początku listopada Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej zadecydował o rozpadzie ich związku. Byli małżonkowie mimo wielu kłótni postanowili rozstać się w zgodzie – bez orzekania o winie. Zgodnie z ich porozumieniem Piotr zobowiązał się do płacenia alimentów na Jakuba i Karolinę. Dodatkowo pozostawi Justynie ich wspólny dom w Wiśle.

Sportowiec nadal będzie spędzał czas z dziećmi. Sąd zdecydował, że będzie je zabierał do swojego domu dwa razy w tygodniu oraz w przypadku, gdy nie będzie uczestniczył w zawodach, także w co drugi weekend. "Flesz" donosi także, że Justyna pogratulowała byłemu mężowi startu w pierwszych zawodach Pucharu Świata. To nie pierwszy raz, kiedy Żyła trzyma kciuki za Piotrka. Justyna kibiciowała skoczkowi
już podczas zawodów w Wiśle
.

d1iiph3

Aby potwierdzić powyższe informacje, skontaktowaliśmy się z managerką Justyny Żyły. Niestety Katarzyna Kopańska nie potwierdziła doniesień o rozwodzie i poinformowała, że zarówno ona, jak i Żyła nie komentują tej sprawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1iiph3

Podziel się opinią

Share
d1iiph3
d1iiph3