GwiazdyJustyna Żyła znów jest zakochana. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem

Justyna Żyła znów jest zakochana. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem

Justyna Żyła znów jest zakochana
Justyna Żyła znów jest zakochana
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski
oprac. KPL

08.08.2021 13:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Żyła nieoczekiwanie zdobyła rozpoznawalność przy okazji publicznego prania małżeńskich brudów. Wszystko wskazuje na to, że żona jednego z najlepszych polskich skoczków znów jest zakochana!

Justyna i Piotr Żyłowie pobrali się w 2006 roku. Oboje byli wówczas bardzo młodzi. Doczekali się dwójki dzieci: Jakuba i Karoliny. Jednak w 2018 roku kobieta obwieściła w mediach społecznościowych, że skoczek zostawił rodzinę i odszedł do innej partnerki.

Medialne rozstanie z Piotrem Żyłą

- Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę). Nie mam zamiaru już kłamać – pisała wówczas

Te zarzuty odparł sam zainteresowany, który oświadczył: - Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach.

Ostatecznie, po wielu przepychankach, doszło do rozwodu, a Justyna Żyła wykorzystała swoje pięć minut medialnej uwagi. Zdecydowała się na sesję do magazynu "Playboy". Otrzymała także propozycję poprowadzenia programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", w którym rozmawiała ze zwaśnionymi małżonkami. Wreszcie wzięła udział w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami", gdzie nie poradziła sobie najlepiej.

Piotr Żyła nie ukrywa już, że jest w nowym, szczęśliwym związku z Marceliną Ziętek. Pani Justyna również spotykała się pewnym mężczyzną i chętnie zamieszczała w sieci zdjęcia z ukochanym. Niestety, kilka miesięcy temu ta relacja również się zakończyła.

Justyna Żyła ma nowego partnera

Wszystko wskazuje jednak, że serce 34-letniej góralki znów jest zajęte. Na swoim instagramowm profili, obserwowanym w tym momencie przez 100 tys. użytkowników, pani Justyna zamieściła bowiem zdjęcie z postawnym mężczyzną. Co ciekawe, poprzedziła je zdjęciem bukietu kwiatów, do którego było dołączone serduszko.

Justyna Żyła z nowym partnerem
Justyna Żyła z nowym partnerem© Instagram

Pod fotografią z wysokim brodaczem napisała wymownie: "Ja uwielbiam go…", ale twarz wybranka zasłoniła dużym, czerwonym sercem. Komunikat jest więc jasny i zrozumiały – Justyna Żyła ogłosiła publicznie, że jest w nowym związku.

Oczywiście gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także