Blisko ludziKarolina Korwin Piotrowska ma apel do premiera Morawieckiego. "Trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki 'challenge'"

Karolina Korwin Piotrowska ma apel do premiera Morawieckiego. "Trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki 'challenge'"

Karolina Korwin Piotrowska ma apel do premiera Morawieckiego. "Trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki 'challenge'"
Źródło zdjęć: © ONS
14.05.2020 18:50, aktualizacja: 14.05.2020 19:27

Karolina Korwin Piotrowska na swoim profilu na Instagramie odniosła się do polskiej odsłony #CucChallenge. Wystosowała ironiczny apel do premiera Mateusza Morawieckiego, by przywrócił celebrytom ich ścianki, bo izolacja nie wpływa na nich dobrze.

CucChallenge przeszedł już do historii na całym świecie. Na naszym polskim podwórku zapisał się dość niechlubnie, a to za sprawą kilku polskich gwiazd, które zabawne scenki uderzaniem się patelnią czy kijem bejsbolowym opatrzyły opisem "Codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy". Chociaż twórcy filmiku zapewniają, że nie mieli na myśli śmiania się z problemu przemocy domowej, to odbiór był inny.

Karolina Korwin Piotrowska o #CucChallenge

Wiele ofiar przemocy zabrało głos w tej sprawie. Mówiły, że jest im przykro, a nawet, że czują się upokorzone. Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się również Karolina Korwin Piotrowska, która w ironicznym apelu prosiła premiera, by umożliwił celebrytom powrót na ścianki.

"Bardzo proszę pana Morawieckiego, każdego, kto tam jest u władzy, by jak najszybciej odmroził ścianki i bankiety, bo trudno będzie znieść kolejny idiotyczny celebrycki 'challenge', ci ludzie nudzą się w szkodliwy dla innych sposób, bezmyślny i żenujący, niestety nudzą się ostentacyjnie, publicznie, a potem rżną głupa, że to śmieszne jest i z Ameryki" – apelowała.

Dziennikarka przyznała, że sama doświadczyła tej formy przemocy, dlatego nie przeszła obok tego obojętnie. "Jako osoba, która doświadczyła przemocy, bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby: dajcie im do jasnej chol...y te ścianki, koreczki, bankiety i ustawki, w przeciwnym razie ludzkość tego dłużej nie wytrzyma. Już nie ma dna, od którego spodu można pukać. To jest jądro obciachu. Dziękuję" – zakończyła.

Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta