Trwa ładowanie...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują jako para na ściance. Nie odrywali od siebie wzroku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski swój związek potwierdzili już kilka tygodni temu relacją z wspólnych wakacji w Izraelu. Teraz zrobili kolejny krok i z uśmiechami na twarzach pozowali razem na zdjęć podczas oficjalnych obchodów 70-lecia TVP. Jak wypadli?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVPKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVPŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2ui69f
d2ui69f

W niedzielny wieczór Telewizja Polska świętowała swoje 70. urodziny. Na uroczystościach nie mogło zabraknąć największych gwiazd stacji, choć trzeba przyznać, że w ostatnich latach to grono znacznie się uszczupliło. Coraz mniej osób godzi się bowiem sygnować swoją twarzą politykę redakcyjną telewizji publicznej.

Do stałych prezenterów stacji od lat należą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - para prowadzących na ekranie i (jak się okazało niedawno) również w życiu. Ich także nie zabrakło na obchodach 70-lecia TVP, gdzie zaliczyli swój "ściankowy" debiut jako para.

Katarzyna Cichopek - stylizacja na 70-leciu TVP

Katarzyna Cichopek postawiła na suknię w cielistym kolorze z dodatkiem brokatowej nitki. Niestety mamy wrażenie, że kreacja nie została dopasowana do jej sylwetki - suknia była zdecydowanie za długa, a do tego spadała z ramion tak bardzo, jakby Kasia miała ją zaraz zgubić. Dodatki, choć same w sobie ładne, powinny przełamać kolorystyczną monotonię. Nie zrobiły tego. Ogromny plus za skromną fryzurę w formie klasycznego upięcia oraz elegancki makijaż.

d2ui69f

Największą ozdobą był jednak szeroki uśmiech Cichopek, której szczęście dosłownie malowało się na twarzy. Czułe spojrzenia w stronę Kurzajewskiego, które ten odwzajemniał, pokazują, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVP AKPA
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVPŹródło: AKPA, fot: AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - od kiedy są razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek podczas wspólnego wyjazdu do Izraela, gdzie świętowali 40. urodziny aktorki. Szereg plotek, spekulacji i nieprzyjaznych reakcji byłej żony prezentera, Pauliny Smaszcz, sprawiły ponoć, że Cichopek "miała już dość". Jest to niewątpliwie jeden z najchętniej komentowanych ostatnio związków, również wśród kolegów i koleżanek z branży. Na ich temat wypowiedziała się również Ida Nowakowska w wideo poniżej:

Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kujarzewskiego

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVP AKPA
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVPŹródło: AKPA, fot: AKPA
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVP AKPA
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na 70-leciu TVPŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2ui69f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ui69f