Trwa ładowanie...

Kate Middleton wysłała maila do przyjaciół. Poprosiła ich o jedną rzecz

Księżna Kate należy do grona najbardziej znanych kobiet na świecie. W 2011 roku oficjalnie dołączyła do grona rodziny królewskiej, wychodząc za mąż za księcia Williama. Okazało się, że wcześniej wysłała do swoich przyjaciół maila z nietypową prośbą.

Share
Kate Middleton wysłała maila do przyjaciół. Poprosiła ich o jedną rzecz
Źródło: Getty Images
d3vheu1

Kate Middleton i książę William

Ślub Kate Middleton i księcia Williama odbył się 29 kwietnia 2011 roku. Był wydarzeniem transmitowanych na całym świecie, które oglądało wiele milionów ludzi. Jak donosi "Sunday Times", trzy lata przed ich hucznym, królewskim weselem, Kate miała wysłać do swoich przyjaciół i znajomych maila z nietypową prośbą.

- Poinformowała przyjaciół, że chce porzucić nieformalną "Kate" i woli być znana pod pełnym imieniem, czyli "Catherine" – twierdz Adam Helliker, królewski ekspert.

- Byliśmy trochę zaskoczeni prośbą, aby mówić do niej "Catherine” – przyznaje znajomy księżnej. Według "Sunday Timesa" jest to wyraźny znak, że już wtedy zaczęła być bardzo świadoma swojej pozycji. Rok po tej wiadomości ogłoszono zaręczyny Catherine i księcia Williama.

Bajkowy ślub

Kate Middleton i książę William poznali się w 2001 roku na Uniwersytecie St. Andrews, gdzie oboje studiowali. Choć ich związek był pełen wzlotów i upadków - para miała się na dłuższą chwilę rozstać - w 2011 roku wzięli bajkowy ślub. Od tamtej pory na świat przyszła trójka ich dzieci, a para wydaje się być szczęśliwsza, niż kiedykolwiek.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3vheu1

Podziel się opinią

Share
d3vheu1
d3vheu1