Blisko ludziKonflikt zniszczył ich przyjaźń. Te relacje gwiazd przeszły do historii

Konflikt zniszczył ich przyjaźń. Te relacje gwiazd przeszły do historii

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner w 2012 roku
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner w 2012 roku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

24.06.2022 16:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Często mówi się, że w show-biznesie trudno jest o prawdziwą przyjaźń. Historie polskich celebrytów pokazują, że w tym powiedzeniu jest sporo prawdy. Mimo pięknych początków te przyjaźnie nie przetrwały próby czasu.

Pomówienia, zazdrość, a nawet zdrada. Niektóre przyjaźnie gwiazd skończyły się w obliczach prawdziwego skandalu. W wielu przypadkach pogodzenie się zupełnie nie wchodziło w grę. Wiele gwiazd, między którymi doszło do poważnego spięcia, do dziś stara się sobie nie wchodzić w drogę.

Te przyjaźnie przeszły do historii

Razem rozwijały karierę. Poróżnił je... mężczyzna

Kinga Rusin i Hanna Lis (Smoktunowicz) w 2004 roku
Kinga Rusin i Hanna Lis (Smoktunowicz) w 2004 roku © AKPA | AKPA

Kinga Rusin i Hanna Smoktunowicz przyjaźniły się, stawiając razem pierwsze kroki w dziennikarskim świecie. Obydwie panie rozpoczynały karierę w TVP. Wielka przyjaźń skończyła się równie wielką aferą, gdy na jaw wyszło, że mąż Rusin, Tomasz Lis, ze Smoktunowicz romans. Doszło do rozwodu, a byłe koleżanki do dziś starają się unikać.

Duet menedżerki i wokalistki

Doda i Maja Sablewska
Doda i Maja Sablewska © AKPA | AKPA

Każdy fan Dody z pewnością pamięta, że jej dawną menedżerką była Maja Sablewska. Przez długi okres wyglądało na to, że panie świetnie się ze sobą dogadują i spędzają razem czas nie tylko na gruncie zawodowym, lecz także prywatnym. Niestety między celebrytkami doszło do kłótni, w mediach padło wiele gorzkich słów, a to wszystko zakończyło się zerwaniem współpracy oraz przyjaźni.

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner
Joanna Krupa i Małgorzata Leitner © AKPA

Najwyraźniej współpraca i przyjaźń nie idą ze sobą w parze. Małgorzata Leitner, która przez lata była menedżerką swojej przyjaciółki, Joanny Krupy, niedawno w rozmowie z Plotkiem podała kulisy rozpadu tej znajomości.

- Myślę, że osoby trzecie z czasem, może w tym roku, odpowiedzą za to, że tak tę sprawę nakręciły i spowodowały ogromne straty zarówno po stornie Joanny, jak i po mojej - wyznała, udzielając komentarza dla wspomnianego portalu.

Leitner przyznała, że nie widzi powodu, dla którego nie mogłyby z Krupą podać sobie rąk na zgodę. Przypomnijmy, że modelka pozwała swoją byłą menedżerkę o to, że okradła ją na kilkaset tysięcy złotych. Małgorzata wygrała sprawę, a wszystkie postawione zarzuty zostały oddalone.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek, rok 2012
Anna Mucha i Katarzyna Cichopek, rok 2012 © AKPA | AKPA

Celebrytki poznały się na planie "M jak miłość". Serial szybko sprawił, że zdobyły ogromną rozpoznawalność. Dziś obie panie prężnie rozwijają swoje kariery, jednak bliska relacja, która powstała za kulisami produkcji, nie przetrwała. W jednym z wywiadów Cichopek powiedziała wprost, że z Muchą się nie przyjaźni. Lata później, gdy obie kobiety zostały mamami, ponownie miały się do siebie zbliżyć. Katarzyna tę relację nazywa jednak znajomością, a nie przyjaźnią.

Michał Figurski i Kuba Wojewódzki

Zakończone przyjaźnie pojawiają się nie tylko w damskim gronie. Michał Figurski i Kuba Wojewódzki stanowili zgrany radiowy duet. Panowie świetnie się rozumieli również poza pracą. Do momentu, gdy na antenie padł, lekko mówiąc, niesmaczny żart na temat Ukrainek. Figurski pożegnał się z radiem i choć liczył na wstawiennictwo przyjaciela, ten nie odniósł się do sprawy. Wojewódzki stwierdził jedynie, że był tylko współpracownikiem zwolnionego dziennikarza.

Figurski i Wojewódzki, rok 2004
Figurski i Wojewódzki, rok 2004© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także