Kotulanka na zdjęciu z byłym mężem sprzed lat. Próżno szukać podobnych fotografii

Fotografia Agnieszki Kotulanki z mężem to prawdziwa gratka
Fotografia Agnieszki Kotulanki z mężem to prawdziwa gratka

03.07.2023 13:10, aktual.: 03.07.2023 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kotulanka zmarła w 2018 roku. Niestety, w ostatnich latach media najczęściej rozpisywały się o jej problemach alkoholowych. Nie każdy jednak pamięta, że przez 12 lat związana była z kolegą po fachu. Okazuje się, że dopiero niedawno ich pierwsze wspólne zdjęcie trafiło do sieci.

Agnieszka Kotulanka przez ponad dekadę tworzyła udane małżeństwo z Jackiem Sas-Uhrynowskim. To zresztą wspólnie z nim wyjechała na kilka lat do Kanady. Mimo że byli ze sobą przez bardzo długi czas, w sieci trudno jest znaleźć ich wspólne zdjęcia. Szczęśliwie, Marcin Troński, ich kolega po fachu opublikował niedawno pierwszą fotografię, na której oboje się pojawili.

Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski

Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski poznali się pod koniec lat 70. Oboje studiowali wówczas na Państwowej Wyżej Szkole Teatralnej w Warszawie. Studentka od razu zauroczyła o rok młodszego kolegę. To właśnie dla niej postanowił zmienić swój imprezowy styl życia, co zrobiło na niej ogromne wrażenie.

Para nie zwlekała ze ślubem. Z czasem na świecie pojawił się syn, a później córka artystów. Agnieszka Kotulanka była już wówczas wziętą aktorką, którą zapraszano do wielu projektów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niestety, tyle szczęścia nie miał jej ukochany. To właśnie z tego powodu zdecydował się wyemigrować za pracą do Kanady. Kotulanka nie wyobrażała sobie wówczas życia bez męża, dlatego wspólnie z synkiem pojechali razem z nim, a córka została w Polsce pod opieką dziadków.

Artystka nigdy nie ukrywała, że tęskniła zarówno za dzieckiem, jak i za pracą. W końcu w naszym kraju mogła rozwijać się zawodowo, na co nie mogła liczyć za oceanem. To wszystko sprawiło, że Kotulanka wróciła do Polski. Niestety, związek z jej mężem nie przetrwał próby czasu. W 1992 roku para postanowiła się rozwieść.

Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski
Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski

Niecodzienne zdjęcie Agnieszki Kotulanki z mężem

Mimo że Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski byli ze sobą przez ponad 12 lat, próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Pierwsze wspólne zdjęcie pary opublikował niedawno Marcin Troński. Fotografię wykonano w 1982 roku, czyli zaledwie dwa lata po ich ślubie.

To właśnie wtedy artyści wybrali się do Krynicy Morskiej, gdzie w Teatrze Współczesnym odbyła się premiera "Mahagonny". Na zdjęciu pojawił się także m.in. Adam Ferency oraz Cezary Morawski.

Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski
Agnieszka Kotulanka i Jacek Sas-Uhrynowski

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

webniusyMasz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)