WP

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z młodości. "Inspektor Gadżet"

Kubie Wojewódzkiemu zebrało się na wspomnienia. Zaskoczył fanów zdjęciem z czasów, kiedy był licealistą. Fani komentują jego ówczesną stylizację. Dziennikarz przypomina im Inspektora Gadżeta i Szpiega z Krainy Deszczowców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki wrócił do czasów młodości
Kuba Wojewódzki wrócił do czasów młodości (AKPA)
WP

Kuba Wojewódzki wciąż promuje swoją "Nieautoryzowaną Autobiografię", która miała narobić szumu w polskim show-biznesie. I szum rzeczywiście zrobiła, choć chyba nie taki, jakiego oczekiwał "król TVN".

Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie mające zachęcić do zakupu książki. Pochodzi z młodości Wojewódzkiego. Z opisu dowiadujemy się, że fotografia powstała w 1982 r. Dziennikarz miał wtedy 19 lat i kończył liceum.

Wojewódzki pisze, że był wtedy fanem zespołu Republika i Grzegorza Ciechowskiego. "Więcej szczegółów w 'Nieautoryzowanej biografii'" – doradził Wojewódzki swoim wielbicielom.

Ci nie omieszkali skomentować jego wyglądu. Elegancki płaszcz z postawionym kołnierzem, a do tego nieodzowne okulary wywołały pewne skojarzenia. "Inspektor Gadżet", "Szpieg z Krainy Deszczowców" – czytamy w komentarzach. Coś na pewno w tym jest.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP