ycipk-38xwwi

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z młodości. "Inspektor Gadżet"

Kubie Wojewódzkiemu zebrało się na wspomnienia. Zaskoczył fanów zdjęciem z czasów, kiedy był licealistą. Fani komentują jego ówczesną stylizację. Dziennikarz przypomina im Inspektora Gadżeta i Szpiega z Krainy Deszczowców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki wrócił do czasów młodości
Kuba Wojewódzki wrócił do czasów młodości (AKPA)
ycipk-38xwwi

Kuba Wojewódzki wciąż promuje swoją "Nieautoryzowaną Autobiografię", która miała narobić szumu w polskim show-biznesie. I szum rzeczywiście zrobiła, choć chyba nie taki, jakiego oczekiwał "król TVN".

Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie mające zachęcić do zakupu książki. Pochodzi z młodości Wojewódzkiego. Z opisu dowiadujemy się, że fotografia powstała w 1982 r. Dziennikarz miał wtedy 19 lat i kończył liceum.

Wojewódzki pisze, że był wtedy fanem zespołu Republika i Grzegorza Ciechowskiego. "Więcej szczegółów w 'Nieautoryzowanej biografii'" – doradził Wojewódzki swoim wielbicielom.

ycipk-38xwwi

Ci nie omieszkali skomentować jego wyglądu. Elegancki płaszcz z postawionym kołnierzem, a do tego nieodzowne okulary wywołały pewne skojarzenia. "Inspektor Gadżet", "Szpieg z Krainy Deszczowców" – czytamy w komentarzach. Coś na pewno w tym jest.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

ycipk-38xwwi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-38xwwi

ycipk-38xwwi
ycipk-38xwwi