Trwa ładowanie...

Ma 55 lat i sylwetkę godną pozazdroszczenia. "Jestem w formie życia"

Halle Berry od lat zachwyca fanów szczupłą, wysportowaną figurą, nad którą nieustannie pracuje. W jaki sposób dba o siebie? To złożony proces i zachowanie rutyny, o których aktorka często wspomina w udzielanych wywiadach.

Share
Halle Berry mówi o swoich treningach i diecie Halle Berry mówi o swoich treningach i diecie Źródło: Instagram, fot: Halle Berry
d3z9qmb

Halle Berry jako pierwsza czarnoskóra aktorka w historii odebrała Oscara za pierwszoplanową rolę żeńską. Gwiazda ma na swoim koncie wiele niesamowitych ról, do których zwykle przygotowywała się nie tylko ucząc się tekstu, lecz także pokonywając własne fizyczne ograniczenia. Treningi Berry są przedmiotem zainteresowań wielu osób - co dokładnie trenuje? Kilka podpowiedzi znajdziemy w nowym wywiadzie Halle dla "Women's Health".

Treningi 55-letniej Halle Berry. Gwiazda postawiła na szczere wyznanie

Wysportowana aktorka przyznała, że nie ma ustalonego z góry harmonogramu, którego przestrzega. Berry trenuje sześć razy w tygodniu pod okiem wieloletniego przyjaciela i profesjonalisty, ale praktycznie codziennie wykonuje inny zestaw ćwiczeń. Wśród opcji zwykle pojawiają się wykroki z obciążeniem, klasyczny trening siłowy, cardio, czy typowe ćwiczenia uderzające w mięśnie rdzenia oraz brzuch. Do tego dochodzą zajęcia ze sztuk walki, które poznaje na potrzeby kolejnych filmowych projektów oraz joga, ułatwiająca wyciszenie się po intensywnym dniu. Halle przyznała w udzielanym wywiadzie, że codzienny, intensywny wysiłek ją męczy - nie jest ze stali - dlatego też musi sobie przypominać, dlaczego podejmuje takie kroki.

d3z9qmb

- Chcę żyć jak najdłużej. Miałam dzieci w późnym wieku, a pragnę zostać babcią i spędzać chwile z wnukami - dodaje 55-letnia aktorka.

Gdy miała 19 lat, dowiedziała się o swojej chorobie

Jako początkująca aktorka Halle Berry często czuła się ospale. Przewlekłe zmęczenie odbierało wręcz chęci do życia. Po konsultacji z lekarzami wschodząca gwiazda dowiedziała się, że choruje na cukrzycę, przez co będzie musiała zupełnie odmienić swój sposób odżywiania. 30 lat temu Halle przeszła na dietę ketogeniczną, którą stosuje do dziś. W regulacji konkretnych przypadłości Berry bardzo pomogło zastosowanie postu przerywanego - po godzinie 18 do godzin porannych Halle powstrzymuje się od jedzenia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

d3z9qmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z9qmb
d3z9qmb