Trwa ładowanie...
d1alnke

Małgorzata Rozenek tłumaczy się z odważnych zdjęć w sieci. Powód nie do podważenia?

Z jednej strony to elegancka prowadząca "Projekt Lady" i "W dobrym stylu", a z drugiej kobieta, która chętnie dzieli się w sieci odważniejszymi ujęciami. Obserwujący instagramowy profil Małgorzaty Rozenek Majdan mogą być momentami zaskoczeni jak bardzo jest zmienna. W jednym z ostatnich wywiadów sama zainteresowana wyjaśniła, jak to się dzieje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek na siłowni także podkreśla swoje kobiece kształty
Małgorzata Rozenek na siłowni także podkreśla swoje kobiece kształty (Instagram.com/m_rozenek)
d1alnke

W programie Szymona Majewskiego "Warto rozbawiać" w radiu Zet temat prowadzący poruszył kwestię związaną ze swoim znakiem zodiaku. Okazuje się bowiem, że Majewskiego, jak i jego gościa, łączy znak bliźniąt.
- Muszę ci powiedzieć, że jestem klasycznym bliźniakiem. Jestem ekstrawertyczna i zamknięta w sobie. Zarzuca mi się, że jestem niekonsekwentna. Otóż właśnie ja taka jestem - opowiedziała Rozenek-Majdan. Następnie wyjaśniła, że te skrajności które widać na jej social mediach wynikają właśnie z astrologii.

- I nie jest to uświadomione. To nie jest tak, że ja jakoś specjalnie kreuje swoje bycie w mediach. Właśnie przez to, że jednego dnia podaję przepis na wegetariański rosół, a potem wrzucam zdjęcie, gdzie widać mój biust, to to może zadziwiać, ale to nie jest celowe. To typowy bliźniak.

Podczas rozmowy opowiedziała także o szkole baletowej, która nauczyła ją rygoru i dyscypliny, a także o studiowaniu prawa. Zachęcał ją do tego ojciec, a nią samą w kwestii wyboru kierunku kierowała chęć noszenia dopasowanych garsonek i szpilek.
- Ja marzyłam wtedy o prawie. Strasznie chciałam chodzić do pracy ładnie ubrana. Oglądałam jakiś serial i tam te prawniczki chodziły w garsonkach i na obcasach. Mój tata też jest prawnikiem i ekonomistą, a ja jestem zapatrzona w niego, to poszłam w tę stronę.

d1alnke

Podziel się opinią

Share

d1alnke

d1alnke