Blisko ludziMarta Kaczyńska pokazała salon. Zobaczcie, kto jest bohaterem zdjęcia

Marta Kaczyńska pokazała salon. Zobaczcie, kto jest bohaterem zdjęcia

Marta Kaczyńska chwali się domem
Marta Kaczyńska chwali się domem
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Błaszkiewicz

24.07.2020 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Kaczyńska rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Jeśli już się pojawi, to nie dzieli się zbyt prywatnymi fotografiami. Czasem jednak zdarzy się, że uchyli nieco rąbka tajemnicy. Ostatnio pochwaliła się salonem, robiąc zdjęciem śpiącemu na kanapie psu.

Kaczyńska od jakiegoś czasu trzyma się na uboczu. Nie zaangażowała się w kampanię prezydencką, za to raczyła internautów zdjęciami przyrody. Widać, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego naprawdę ją kocha – na jej instagramowym profilu można oglądać zdjęcia zachodzącego słońca czy kwiatów. Na prywatę pozwala sobie w wyjątkowych sytuacjach, jak choćby kilka tygodni temu, gdy skończyła 40 lat.

Marta Kaczyńska – salon

Dziś Kaczyńska też zrobiła wyjątek, bo możemy oglądać kawałek jej salonu. Bohaterem fotografii został jej czworonożny przyjaciel – chihuahua. Pies smacznie drzemał na niebieskiej kanapie, mając pod łapą limonkową poduszkę. Za nim widzimy abstrakcyjny obraz na białej ścianie.

Kaczyńska zdaje się być minimalistką – kocha prostotę, co objawia się właśnie we wnętrzu jej domu. 40-latka wychowuje w nim trójkę dzieci. Dwie córki to owoce jej związku z Marcinem Dubienieckim. Najmłodszą pociechę ma natomiast z trzecim mężem, Piotrem Zielińskim, który dzieli życie między Warszawę a Trójmiasto.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (280)
Zobacz także