GwiazdyMeghan Markle wstaje o 4:30. Księżna Sussexu zdradza swoją poranną rutynę

Meghan Markle wstaje o 4:30. Księżna Sussexu zdradza swoją poranną rutynę

Meghan Markle wstaje o 4:30. Księżna Sussexu zdradza swoją poranną rutynę
Źródło zdjęć: © Getty Images
02.10.2019 08:42, aktualizacja: 02.10.2019 09:10

Meghan Markle, księżną Sussexu, bez wątpienia można określić mianem "rannego ptaszka". Księżna wstaje codziennie o 4:30 i rozpoczyna swoją poranną rutynę.

Meghan Markle, która jest w podróży dyplomatycznej w Afryce, wstaje codziennie o 4:30 i zaczyna swój dzień od jogi. Dla niejednego z nas pobudka o tej porze wydaje się niemożliwa i jedynie mocna kawa mogłaby nas rozbudzić, jednak Meghan nie należy do tego grona osób. Księżna odstawiła całkowicie kofeinę ze swojego życia, a zastąpiła ją szklanką wody. Książę poszedł w jej ślady.

Meghan Markle wybiera playlistę zamiast kawy

Sekretem Meghan na dobry początek dnia jest słuchanie w trakcie porannej toalety swojej specjalnie przygotowanej playlisty. "Włączam te kawałki, kiedy szykuję się rano, kiedy potrzebuję popołudniowego rozbudzenia lub w trakcie kolejnego wieczornego świętowania" – pisała kiedyś na swoim lifestyle'owym blogu, którego prowadziła, zanim dołączyła do rodziny królewskiej.

Wspominała także o tym, że kiedy powietrze jest wypełnione pozytywnymi wibracjami, nie ma takiego chłodu zimy, który mógłby zatrzymać "ciepło szczęśliwych serc".
Po takim początku dnia już o 5 rano jest gotowa, żeby zająć się wysyłaniem maili do swoich podwładnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

(Źródło: TheSun)

Źródło artykułu:WP Kobieta