Trwa ładowanie...

Melania Trump nie ukrywa niechęci. O tym nagraniu mówi cały świat

O kryzysie w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów słychać już od wielu miesięcy. Chociaż para zapewnia, że wszystko jest w porządku, to ich zachowanie tego nie potwierdza. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, o którym mówi cały świat.
Share
Melania Trump nie odwzajemniła uścisku męża
Melania Trump nie odwzajemniła uścisku mężaŹródło: Getty Images
d1kptg5

Małżeństwo Trumpów zawsze budziło wiele kontrowersji. Złośliwi uważają, że para jest niefortunnie dobrana. Plotki zdają się potwierdzać przy okazji każdego publicznego wystąpienia. Chociaż małżeństwo zaprzecza wszystkim tym doniesieniom, to ich zachowanie mówi coś innego.

Melania Trump i Donald Trump

13 stycznia para prezydencka pojawiła się na meczu futbolu w Nowym Orleanie. Chwilę przed odśpiewaniem hymnu Trumpowie weszli na płytę boiska. Prezydent Stanów Zjednoczonych chciał okazać czułość swojej małżonce, ta jednak nie odwzajemniła gestu. Kiedy tylko Donald Trump złapał ją za dłoń, na jej twarzy pojawił się grymas. Para nie trwała długo w uścisku. Pierwsza dama szybko zabrała rękę i odwróciła wzrok.

d1kptg5

Kryzys w związku Trumpów

To nie pierwszy raz, kiedy pierwsza dama zadaje się odrzucać swojego męża. Melania Trump sama zresztą potwierdziła, że nie dzieli z mężem sypialni i łazienki, a ich pokoje znajdują się na oddzielnych piętrach. Eksperci od mowy ciała i związków twierdzą, że ich małżeństwo od długiego czasu wisi na włosku.

Ekspert od mowy ciała Maurycy Seweryn wyjaśnia, że ważna jest kolejność oglądania nagrań. Najpierw zaleca odtworzenie drugiego filmu, by zrozumieć reakcję, która widoczna jest na pierwszym.

– Na pierwszym filmie widać zachowania Melanii, które spowodowały całą reakcją zachowań u obojga. Pani Melania stanęła daleko od prezydenta i w związku z tym ten zaczął się w bardzo konkretny sposób zachowywać. Po pierwsze zrobił krok w jej stronę, aby wszystkim pokazać, że są blisko i chwycił ją za rękę – wyjaśnia Seweryn.

– Po tej demonstracji, konsekwencją było to, że partnerka bardzo silnie odtrąciła rękę. Nie sprawiło mu to przyjemności. Żeby wszystkim pokazać, że jest pewnym siebie samcem, poprawił oburęcznie garderobę – kontynuuje ekspert.

d1kptg5

Drugi film pokazuje w zwolnionym tempie zachowania Melanii. Seweryn zaznacza, że już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest zadowolona z tego, że prezydent łapie ją za rękę.

– Jej mikromimika świadczy o tym, że jest podekscytowana, zestresowana, przejęta wielkim stadionem, publicznością, a jej zachowanie po dotknięciu przez pana prezydenta było sygnałem jeszcze większego zaskoczenia i przejęcia. Dla niej to był bowiem sygnał, że w tym momencie zaczyna się część oficjalna. Widocznie oni dotykają się bardzo rzadko. To by potwierdzało, że ich relacje nie są takie, jakie powinny być w parze małżeńskiej. Jest to zwyczajny układ – podsumowuje.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kptg5

Podziel się opinią

Share
d1kptg5
d1kptg5