Trwa ładowanie...

Melania Trump w końcu wyjawi wszystkie sekrety. Chce całość opisać w książce

Od dłuższego czasu nie ustają spekulacje dotyczące kryzysu w małżeństwie Melanii i Donalda Trumpów. Plotki i pewne sugestie nie ustają, ale jak na razie ani ustępujący prezydent USA, ani jego żona nie zabrali oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, Melania Trump zamierza napisać w najbliższym czasie książkę.
Share
Melania Trump niedługo napisze książkę?
Melania Trump niedługo napisze książkę?Źródło: Getty Images
d3h3ikg

Problemy w małżeństwie odchodzącej pary prezydenckiej cały czas są podsycane przez media. Wszelkiego rodzaju wpadki Melanii, a także porażka Trumpa pozostają w kręgu zainteresowania obserwatorów z całego świata. Niektórzy sugerują nawet, że w najbliższym czasie usłyszymy o rozwodzie Trumpów, a jeszcze inni uważają, że rzekomy kryzys nigdy nie miał miejsca.

Nowe życie Melanii Trump

Przez całą kadencję Donalda Trumpa zwracano większą uwagę na zachowanie i działanie jego żony. Niemal natychmiast po wygranej, żona prezydenta wykazywała niechęć do nowego stanowiska, a także niekoniecznie wspierała męża w jego decyzjach. Podczas ostatniej kampanii, Melania Trump rzadko pojawiała się u boku Donalda, co od razu sugerowało, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

d3h3ikg

Niektóre z dawnych współpracownic pierwszej damy wysnuły tezę, że Melania tylko czeka aż opuści Biały Dom, by móc wieść normalne życie z dala od większego zainteresowania mediów. Często pojawiały się także sugestie, że małżeństwo Trumpów to czysta transakcja albo kompletnie wypalony związek. Jak się okazuje, żona Donalda planuje pewne przedsięwzięcie.

Zobacz także:Niezwykłe znalezisko w Nowym Jorku. W ścianach domu odnaleziono skrytki z whiskey

Książka byłej pierwszej damy

Niedługo po ogłoszeniu wyników wyborów, które wskazały Joe Bidena jako zwycięzcę, rzeczniczka Melanii Stephanie Grisham wydała oświadczenie, że była pierwsza dama nie zamierza składać dokumentów rozwodowych. Jednak plotki nie cichną, a rzekome plany pani Trump wyszły na światło dzienne.

d3h3ikg

Jak twierdzi tabloid "Page Six" Melania zamierza napisać autobiografię, aby opisać swoje życie z mężem w Białym Domu. Plotki podsycane są także informacjami o tym, że Trump rozmawiała już z wydawcami w tej sprawie. Podobno mąż ją wspiera i szanuje jej decyzję. Tabloid uważa, że Donald chce jej pomóc, aby nie opisała czegoś niewygodnego. Jeśli wszystko okaże się prawdą, być może wkrótce pewne sekrety ustępującego prezydenta wyjdą na jaw, a Melania dzięki temu postawi na swoim.

Sprawdź:Co się stało z Basią Majchrzak? Historia polskiej Maddie McCann

Przeczytaj:Mama Matyldy i Mateusza Damięckich będzie prowadzić ciężarówki. "Kategorii E brakowało w moim prawie jazdy"- zdradziła nam kiedyś

Poseł został wolontariuszem na oddziale COVID-19. Marcin Porzucek mówi, jak wygląda walka z pandemią (WIDEO)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3h3ikg

Podziel się opinią

Share
d3h3ikg
d3h3ikg