Trwa ładowanie...

Młodszy syn Anny Przybylskiej skończył 10 lat. Siostra aktorki pokazała zdjęcie

Anna Przybylska ze związku z Jarosławem Bieniukiem doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Niedawno najmłodszy syn pary świętował okrągłe 10. urodziny. Mały jubilat został uwieczniony na zdjęciu z rodzinnego przyjęcia – jego ciocia Agnieszka Kubera pochwaliła się nim na Instagramie.

Share
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.
Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.Źródło: AKPA
d1d8h8o

Anna Przybylska swoją popularność zawdzięczała roli uroczej i nieco roztrzepanej policjantki Marylki Baki w telenoweli "Złotopolscy", w której grała od 1998 roku. W późniejszym czasie aktorka pojawiła się w licznych produkcjach, dzięki czemu utrzymała swoją pozycję. Dała się poznać szczególnie w rolach komediowych, np. wcielając się w doktor Karinę w "Daleko od noszy".

Mały Jaś świętował urodziny

Anna Przybylska była spełniona jako aktorka, ale także jej życie osobiste obfitowało w radości. Przez lata tworzyła zgrany i szczęśliwy związek z byłym piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Po jakimś czasie Przybylska zdecydowała się nieco ograniczyć karierę i skupiła się na wychowywaniu dzieci.

Aktorka wielokrotnie żaliła się, że nie chciała wyjeżdżać na plan filmowy czy serialowy, bo wiedziała, że dzieci źle znoszą rozstanie z nią. Marzeniem Przybylskiej było obserwowanie dorastania dzieci, ale niestety nie doczekała tego – zmarła na raka trzustki w październiku 2014 roku.

d1d8h8o

Dzieci zmarłej aktorki już są bardzo duże, a ich zdjęcia dość często pojawiają się na profilu Bieniuka. Niedawno mały Jaś obchodził 10. urodziny, co było okazją do rodzinnego spotkania i wspólnego świętowania. Agnieszka Kubera, czyli starsza siostra Anny Przybylskiej, pochwaliła się siostrzeńcem pozującym przy torcie. "I nadeszła kolejna Jasiowa wiosna… Cudowności" - napisała dumna ciocia.

Oczywiście internauci nie pozostali obojętni na wpis. Większość z nich przyłączyła się do urodzinowych życzeń, a część obserwatorów zauważyła podobieństwo Jasia do Przybylskiej: "Ale ten czas leci! Samych wspaniałości dla Jasia! Ale on jest podobny do mamy, czysta kopia", "Kolejna wiosna bez mamy. Proszę wybaczyć, że przypominam. Jasio to cala mama, fajny chłopak, urósł i życzę mu cudowności, spełnienia marzeń i dziękuje, że Pani otacza go miłością", "Ten uśmiech to czysta ciocia! Wszystkiego wymarzonego dla Jasia!", "Zdrowia przede wszystkim dla Jasia. Jasiu czysta mama".

Czy polskie policjantki muszą mierzyć się z docinkami kolegów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1d8h8o

Podziel się opinią

Share
d1d8h8o
d1d8h8o