GwiazdyMonika Miller w ostrych słowach o celebrytach. Krytykuje ich zachowanie w pandemii

Monika Miller w ostrych słowach o celebrytach. Krytykuje ich zachowanie w pandemii

Monika Miller komentuje zachowanie celebrytów w pandemii.
Monika Miller komentuje zachowanie celebrytów w pandemii.
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram

17.05.2021 15:01

Sama czekała aż osiem miesięcy, żeby zobaczyć się z ukochanym, który mieszka w Holandii. Monika Miller mówi, że w ten sposób dostosowała się do wymogów związanych z pandemią. Mocno krytykuje tych celebrytów, którzy wbrew obowiązującym zasadom podróżują po świecie i chwalą się tym w sieci.

Monika Miller zaistniała w polskich mediach w 2017 r., gdy jej dziadek Leszek Miller pokazał światu jej zdjęcie. Oryginalna uroda, zamiłowanie do kolczyków i tatuaży, do tego wyjątkowa aktywność w mediach społecznościowych, udział w "Tańcu z Gwiazdami" i role w serialach szybko przyniosły jej popularność. Z pewnością przyczynił się do tego też fakt, że kobieta chętnie pokazuje swoje prywatne życie w sieci. Nierzadko wypowiada się w mocny i wyrazisty sposób.

Tym razem Miller nie powstrzymała się od skrytykowania gwiazd, które w czasie pandemii wyjeżdżają na zagraniczne wakacje. Wspomniała o tym w wideo na żywo, które później opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

- Mój chłopak jest Holendrem, nie widzieliśmy się przez osiem miesięcy przez pandemię. Wkrótce ma urodziny, to się spotkamy, wcześniej będę musiała wykonać testy, zaszczepić się drugą dawką. Nie chcę, by ktokolwiek na tym ucierpiał, chcę być sprawiedliwa, a widzę, że wielu celebrytów ma to gdzieś i sobie latają tam, gdzie chcą, z kim chcą. Ja tego nie szanuję - mówiła na Instagramie.

Celebryci podważają pandemię? "Dramat"

- W marcu zeszłego roku, gdy wybuchła pandemia, zapanowała moda na akcję #zostańwdomu. Każdy pokazywał, że nie wychodzi z domu. Dobrze się to klikało. Ale jak to zwykle bywa, moda szybko przeminęła i wielu celebrytów zamiast dawać przykład, po prostu olało pandemię i zaczęło wrzucać zdjęcia z wakacji, pokazując, jak się świetnie bawią, nie zważając na obostrzenia. Byli też tacy, co zaczęli podważać samą pandemię. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności społecznej. Dramat - komentuje w rozmowie z WP Kobieta Monika Miller.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także