Trwa ładowanie...
d4023ql

Mydło galasowe. Dlaczego warto mieć zawsze pod ręką niepozorny środek?

Mydło galasowe powinno znajdować się w każdej kuchni lub łazience. Dzięki niemu bez problemu pozbędziesz się wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz plam. Jego skuteczność jest od dawna znana, a przy okazji to środek całkowicie bezpieczny oraz ekologiczny. Możesz porzucić dotychczasowe chemiczne środki czystości i zastąpić je mydłem galasowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mydło galasowe upora się z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami.
Mydło galasowe upora się z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami. (123RF)
d4023ql

Mydło galasowe sprawdza się przy praktycznie każdym rodzaju zabrudzeń. Z jego pomocą bez problemu usuniesz tłuszcz, krew czy plamy na bazie białka. Na dodatek to stosunkowo tani produkt, który okazuje się ekologicznym środkiem do czyszczenia. Zobacz, co jeszcze warto wiedzieć o mydle galasowym.

Mydło galasowe – jaki ma skład?

Mydło galasowe to środek polecany wszystkim osobom, którym zależy na ekologicznym podejściu do ochrony środowiska. Przede wszystkim kostka tego niezwykłego mydła zawiera w sobie naturalne kwasy, środki biodegradowalne i środki piorące powstałe z oleju palmowego oraz kokosowego. Mydło galasowe jest całkowicie bezpieczne dla ludzi, więc bez problemu może być stosowane także jako środek do prania dziecięcych ubrań.

d4023ql

Mydło galasowe – jakie wykazuje właściwości?

Mydło galasowe skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia różnego typu. Najczęściej polecane jest do białych ubrań, ale tak naprawdę poradzi sobie z każdym kolorem. Dlaczego warto?

Mydło galasowe nie posiada żadnych barwników ani aromatów. Dlatego też może być stosowane nawet w przypadku osób z alergią.

d4023ql

Mydło galasowe – jak je stosować?

Możesz spotkać się z mydłem galasowym w kostce albo w płynie – od ciebie zależy, która forma jest wygodniejsza.

Stosowanie mydła galasowego:

  • w płynie – wlej odrobinę mydła na plamę i odstaw ubranie na kilkanaście minut, a następnie wypłucz w ciepłej wodzie. Możesz także dodać odrobinę mydła do pralki, aby wzmocnić skuteczność środka piorącego;
  • w kostce – zwilż mydło, a potem wetrzyj w plamę i odczekaj kilka minut. W przypadku niektórych zabrudzeń potrzebna będzie ścierka albo szczotka do wcierania. Dobrze wypłucz ubranie i wrzuć do pralki.
d4023ql

Domowy proszek do prania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4023ql

Podziel się opinią

Share
d4023ql
d4023ql