Trwa ładowanie...

Nie tylko kwiaty. Oto wymarzone prezenty, jakie panie chciałyby otrzymać w Dniu Kobiet

Czasy, gdy 8 marca kobiety dostawały goździka i rajstopy dawno już odeszły w zapomnienie. Dziś panie liczą na znacznie więcej. Lekcja tańca i zakupy ze stylistką to tylko niektóre z ich wymarzonych prezentów na Dzień Kobiet.

Share
Nie tylko kwiaty. Oto wymarzone prezenty, jakie panie chciałyby otrzymać w Dniu Kobiet
Źródło: Forum
d42f0nc

Kobiety nie lubią dostawać z okazji swojego święta kiczowatych prezentów ani życzeń dotyczących założenia rodziny – tak wynika z najnowszego raportu, jaki przygotował serwis Prezentmarzeń. Czego zatem pragną panie?

Wszystko wskazuje na to, że do radości wystarczy nawet drobny upominek. 32 proc. kobiet ucieszy się bowiem z symbolicznego prezentu w postaci kwiatów lub czekoladek. 29 proc. zamiast słodyczy woli doznania. Oznacza to, że chętnie otrzyma profesjonalny masaż relaksacyjny lub lekcję tańca. 27 proc. liczy na sesję zdjęciową lub zakupy ze stylistką.

"W ramach okazjonalnych prezentów oprócz standardowego kwiatka, panie lubią być pozytywnie zaskakiwane miłymi niespodziankami. Upominki w formie przeżyć zyskują coraz większą sympatię Polek, a panom pozwalają wykazać się kreatywnością" – tłumaczy Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

d42f0nc

Ile panowie najczęściej wydają na prezenty? Z badań wynika, że większość mężczyzn kupuje prezenty do 50 zł. Tylko 14 proc. kobiet otrzyma niespodziankę powyżej 300 złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

d42f0nc

Podziel się opinią

Share
d42f0nc
d42f0nc