Trwa ładowanie...

Niezwykła metamorfoza. Schudła 100 kilogramów i pokazuje odważne zdjęcia

Po przemianie, wiele znajomych miało problem z rozpoznaniem Ceary. Ludzie nie dowierzają, kiedy pokazuje stare zdjęcia. W jaki sposób udało się jej tak schudnąć? Cały sekret tkwi... w prostocie.

Ceara schudła sto kilogramów Ceara schudła sto kilogramów Źródło: Instagram, fot: ceara.dowell
d1a0aho
d1a0aho

Historia przemiany Ceary Kelly sięga 2015 roku, kiedy nastąpił krytyczny moment w jej życiu. Wówczas 25-letnia Ceara straciła jedną z najbliższych osób - z ukochaną babcią łączyła młoda kobietę wyjątkowa więź. Już wtedy walczyła z nadwagą, która miała początek w wyniku tragicznych wydarzeń.

Traumatyczne przejścia odbiły się w psychice nastolatki

Ceara była wielokrotnie wykorzystywana seksualnie. Trauma, jakiej doznała, sprawiła, że nie była w stanie zaakceptować swojego ciała. Zaczęła też chorobliwie zajadać stres, przez co jej waga szybko zaczęła rosnąć. To spowodowało przytyczki ze strony rówieśników, co z kolei stało się podłożem depresji. Amerykanka przez wiele lat toczyła wewnętrzną walkę, nie ujawniając swoich problemów. W liceum jej waga wskazywała ponad sto kilogramów. Kiedy w 2015 roku zmarła jej babcia, skoczyła do 150 kilogramów.

Ceraz już w szkole średniej miała sporą nadwagę Instagram
Ceraz już w szkole średniej miała sporą nadwagę Źródło: Instagram, fot: ceara.dowell

Wtedy Cearze życie zaczęło się rozpadać; do problemów z przejadaniem się doszło uzależnienie od alkoholu - było naprawdę źle. Na szczęście w pewnym momencie doświadczyła przebłysku świadomości i poczuła, że musi zmienić swoje przyzwyczajenia i zawalczyć o szczęście i normalne życie. Rozstała się z toksycznym mężem i rozpoczęła walkę z nadwagą.

Z dnia na dzień rozpoczęła drogę ku lepszemu

Przez trzy lata od śmierci babci Ceara skupiła się na zdrowiu psychicznym i poradzeniu sobie po rozstaniu. W międzyczasie zażegnała również kryzys z alkoholem i ograniczyła jego spożywanie do minimum. Po nabraniu większej pewności siebie zaczęła też chodzić na basen - to pozwoliło jej zrzucić pierwsze 20 kilogramów.

Ceara postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie Instagram
Ceara postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie Źródło: Instagram, fot: ceara.dowell

Kolejny zwrot nastąpił w 2018 roku kiedy zmieniła sposób odżywiania. Jej wybór padł na dietę ketogeniczną. Zwiększyła też ilość aktywności fizycznej i zaczęła odwiedzać siłownię cztery razy w tygodniu. Codziennie praktykowała też jogę. Nowy tryb życia sprawił, że zrzuciła aż 80 kilogramów!

Na początku 2021 roku spełniło się kolejne marzenie Ceary - przeszła operację usunięcia nadmiaru skóry, który powstał przy zrzuceniu tak pokaźnej liczby kilogramów. Kobieta pokazując zdjęcia na Instagramie, nie ukrywała wzruszenia. Na obecną sylwetkę pracowała latami.

d1a0aho

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Dieta ketogeniczna

d1a0aho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a0aho