"Poroniłam kilka razy. Największy ból zadawałam sobie sama" #dzieciutracone
Poroniłam kilka razy. Nie traktujcie tego jak wielkie wyznanie. Niemal każda z nas poroniła, ale często nawet o tym nie wiemy. Dlatego, że znam ból po stracie ciąży, daję sobie prawo napisania zdania: wiele z tego bólu mogłam uniknąć, gdyby nie niecierpliwość.