Trwa ładowanie...

Oświadczyny w muzeum. Ale historia!

Do niecodziennej sytuacji doszło w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. Choć MOCAK jest zamknięty i nie można go zwiedzać, to jednak dwójce zakochanych ludzi udało się dostać do środka. Kobieta nie wiedziała jednak, że wszystko zostało starannie wyreżyserowane.
Share
W krakowskim muzeum miały miejsce nietypowe oświadczyny
W krakowskim muzeum miały miejsce nietypowe oświadczynyŹródło: 123RF
d45dlih

W związku z najnowszymi obostrzeniami wynikającymi z pandemii Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie pozostaje zamknięte do 27 grudnia. Nie przeszkodziło to jednak zakochanemu Szymonowi nieco nagiąć warunków. Pomogli mu w tym pracownicy MOCAK-a.

Oświadczyny w zamkniętym muzeum. Tam się poznali

Na profilu muzeum przeczytać możemy historię tych wyjątkowych oświadczyn. Zaczęło się od telefonu Szymona do MOCAK-a. Powiedział, że chciałby oświadczyć się swojej dziewczynie, Karolinie, właśnie w muzeum. To tam para się poznała, tu odbyła się ich pierwsza randka. Przez kolejne lata Karolina i Szymon regularnie odwiedzali razem MOCAK. W związku z tym dla romantycznego mężczyzny wydawało się oczywiste, że to właśnie tutaj powinien poprosić swoją ukochaną o rękę.

d45dlih

- Nie tylko zgodziliśmy się pomóc, ale aktywnie włączyliśmy się w przygotowania! – czytamy w poście opublikowanym przez muzeum. - Razem z Szymonem zaczęliśmy opracowywać plan działania... Co zrobić, żeby wybranka nie zaczęła niczego podejrzewać? Muzeum zamknięte, Szymon umawia się z Karoliną pod pozorem specjalnej wizyty w MOCAK-u.

Zobacz również:

Temat aborcji w Parlamencie Europejskim. "Nigdy więcej piekła kobiet!"

Pracownikom udało się zaaranżować postument tak, żeby nie odróżniał się od pozostałych elementów ekspozycji. Pod szklanym kloszem umieszczony został pierścionek. Podczas zwiedzania wystawy Szymon sięgnął po niego i zadał to najważniejsze pytanie.

d45dlih

Jak czytamy na profilu, operacja zakończyła się pełnym sukcesem. Wybranka powiedziała "tak". "I to było piękne" – dodają pracownicy MOCAK-a. Na profilu muzeum zobaczyć można zdjęcia z niecodziennych oświadczyn, a także relację zza kulis.

Nieudane oświadczyny. Chciał ją zaskoczyć, tego się nie spodziewał

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45dlih

Podziel się opinią

Share
d45dlih
d45dlih