ModaPokaz Paprocki & Brozowski oraz Maniewski Hair & Body w Pasażu pod Orłem

Pokaz Paprocki & Brozowski oraz Maniewski Hair & Body w Pasażu pod Orłem

Pokaz Paprocki & Brozowski oraz Maniewski Hair & Body w Pasażu pod Orłem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.11.2011 11:17, aktual.: 29.11.2011 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Długo czekaliśmy na takie wydarzenie. 2-go grudnia w Bielsku-Białej na zaproszenie Macieja Maniewskiego i Pasażu pod Orłem pojawią się Paprocki & Brzozowski ze swoją najnowszą kolekcją. A to tylko początek niespodzianek – swoim głosem uwiedzie nas Ada Szulc, a zabawi Conrado Moreno.

Długo czekaliśmy na takie wydarzenie. 2-go grudnia w Bielsku-Białej na zaproszenie Macieja Maniewskiego i Pasażu pod Orłem pojawią się Paprocki & Brzozowski ze swoją najnowszą kolekcją. A to tylko początek niespodzianek – swoim głosem uwiedzie nas Ada Szulc, a zabawi Conrado Moreno.

Dzięki temu wydarzeniu początek grudnia nie będzie kojarzył się już z przyjściem zimy, lecz wręcz przeciwnie, poczujemy powiew wiosny. A to za sprawą najsłynniejszego polskiego duetu projektantów, którzy w Bielsku-Białej i zaprezentują kolekcję na sezon wiosna/lato 2012. Wyjątkowość tego wieczoru podkreśla fakt, iż będzie to pierwszy pokaz Paprockiego i Brzozowskiego w tym mieście. Team Maniewski Hair & Body wielokrotnie współpracował już z duetem – fryzury zrobione przez profesjonalistów z tego salonu mogliśmy podziwiać ostatnio na warszawskim pokazie, Fashion Week 2011 oraz przy okazji tych letnich zorganizowanych w Krakowie i Sopocie. Tym razem również za fryzury odpowiadać będzie Maciej Maniewski, który dodatkowo zaprezentuje kolekcję marki Kemon. Towarzyszyć mu będzie Kasia Nowicka, znana bardziej jako Novika, która wzbogaci pokaz swoim wokalem.

Tego wieczoru swój recital wykona młoda, ambitna piosenkarka Ada Szulc - finalistka programu telewizyjnego „X Factor”. Prowadzeniem całości imprezy zajmie się Conrado Moreno określany jako najbardziej polski Hiszpan, którego rozsławił program rozrywkowy „Europa da się lubić”, dziennikarz. Uzupełnieniem wydarzenia będzie również pokaz Bartosza Malewicza, młodego polskiego projektanta. Nie zabraknie również gościa szczególnego, a w tej roli pojawi się Marek Kondrat – wielokrotnie nagradzany aktor i reżyser.

Goście będą bawić się w zabytkowych wnętrzach luksusowego budynku Pod Orłem usytuowanym w samym centrum miasta. Nie jednego już zachwycił neorenesansowy styl Sali Redutowej - jednej z najpiękniejszych w Polsce sal reprezentacyjnych. Obecnie jest to najbardziej luksusowy pasaży handlowy w Bielsku-Białej, w którym znajdują się między innymi Winarium Marka Kondrata, Maniewski Hair & Body, MultiBank, oraz filie dużych, ogólnopolskich firm.

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także