SamodbałośćPokazała, jak wygląda ciało wielu kobiet po ciąży. Nie boi się krytycznych komentarzy

Pokazała, jak wygląda ciało wielu kobiet po ciąży. Nie boi się krytycznych komentarzy

Pokazała, jak wygląda ciało wielu kobiet po ciąży
Pokazała, jak wygląda ciało wielu kobiet po ciąży
Źródło zdjęć: © Instagram | @thebirdspapaya
Aleksandra Lewandowska
10.09.2021 13:58

Nowe zdjęcie ciałopozytywnej influencerki Sary Nicole Landry na Instagramie zdobyło wyjątkowe uznanie wśród obserwatorek. Dlaczego? Landry pokazała na nim, jak kobiety ukrywają pod ubraniami swoje ciało po ciąży, bojąc się oceny innych osób. Wychodząc problemowi naprzeciw, ona nie chce już tego robić.

Pomimo tego, że w mediach społecznościowych odchodzi od promowania wyidealizowanych sylwetek i przefiltrowanych twarzy, "niedoskonałości", które posiada praktycznie każdy i każda z nas, wciąż wydają się być tematem tabu. Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni, boją się krytycznych ocen innych w kwestii swojego ciała, a każde pokazanie się w naturalnej odsłonie, jest dla wielu sporym wyzwaniem. Z tego względu w sieci obecnych jest coraz więcej ciałopozytywnych influencerek i influencerów, którzy powoli, z pozytywnymi skutkami, próbują z tym walczyć.

Pokazała, jak wygląda ciało wielu kobiet po ciąży

Sarę Nicole Landry obserwują na Instagramie 2 mln osób z całego świata. Influencerka od wielu lat pokazuje w mediach społecznościowych swoje prawdziwe, niezmienione filtrami ciało, namawiając do tego także swoich obserwatorów. Jej najnowszy post, w którym porównała to, jak prezentuje się ciało przykryte legginsami i bez nich, zdobył wyjątkowe uznanie wśród obserwatorek. Sarah wychodzi naprzeciw perfekcjonizmowi, bo uważa, że każda kobieta jest piękna, taka jaka jest, naturalna, z makijażem czy bez.

- Boobs aren’t the only thing that can sag! Bellies deserve support too (ang. Cycki to nie jedyna rzecz, która może zwisać! Brzuchy także zasługują na wsparcie) - napisała pod postem Sarah.

"Dziękuję ci za bycie tak prawdziwą" - wyznała w komentarzu jedna z obserwatorek influencerki.

Modelka, która wspiera kobiety

Sarah Nicole Landry nie jest (na szczęście) jedyną kobietą, która wspiera w sieci swoje obserwatorki. Ashley Graham, najpopularniejsza modelka plus size na świecie, także to robi. Graham nie wstydzi się pozować w bikini z widocznymi rozstępami, a zdjęcia, które robi jej mąż, nie są retuszowane. Modelka jest obecnie w drugiej ciąży i chętnie pokazuje swoje piękne ciało, będąc z niego dumną.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.