Trwa ładowanie...
d1wb7bm

"Pretensjonalni smakosze". Zabawne nawyki żywieniowe dzieci

Świeżo upieczona matka, która sama ochrzciła się mianem "pretensjonalnego smakosza", ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej dziecko z pewnością pójdzie w jej ślady. Zamiast menu dla dzieci, będzie jeść wyrafinowane dania. Kobieta została wyśmiana przez wielu doświadczonych rodziców.
Share
Córka jednej z kobiet je tylko dwa produkty
Córka jednej z kobiet je tylko dwa produktyŹródło: 123RF
d1wb7bm

"Uwielbiamy chodzić z naszymi dziećmi do nowych i etnicznych restauracji, aby pokazać im nowe dania i nietypowe jedzenie" - pisze jeden z rodziców pod zapowiedziami matki o zrobieniu z dziecka "pretensjonalnego smakosza". "To się świetnie sprawdza - teraz zamawiają nuggetsy z kurczaka w japońskich restauracjach, nuggetsy z kurczaka w meksykańskich restauracjach i nuggetsy z kurczaka w śródziemnomorskich restauracjach" - piszą z uśmiechem.

"Gdy moja córka miała 7 lub 8 miesięcy, jadła wszystko, co jej dawałam Awokado, oliwki kalamata, tabouli" - opowiada kolejna matka. "Myślałem sobie, kurczę, to dziecko będzie smakoszem. Hahahaha... ma cztery lata i żyje tylko na makaronie z serem i kawałkami kurczaka" - podsumowuje.

"Gdy moja córka zaczęła jeść stały pokarm, jedyne, co ją interesowało, to dziko łowione łososie" - zaczyna historię inna matka małego dziecka. Oczywiście, głównie dlatego, że właśnie zaczęła raczkować i co więcej mogę dodać? Naszym psom kupujemy tylko najlepszego łososia!" - dodaje ze śmiechem.

A jakie są wasze historie związane z żywieniem dzieci? Prześlijcie nam swoje odpowiedzi przez dziejesie.wp.pl

d1wb7bm

Podziel się opinią

Share
d1wb7bm
d1wb7bm